Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Klan. Zostaną bez grosza...

Okaże się, że Agnieszka i Janusz od kilku dni są... małżeństwem! Czy Jerzy w końcu powie żonie, że nie stać ich ani na wakacje, ani na remont domu?

Po lecie spędzonym u Kamili (Martyna Kowalik), Chojniccy wrócą na Sadybę. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) uzna, że powinni wyremontować willę, bo filmowcy, którym wynajęli ją na czas wakacji, zostawili ją w kiepskim stanie. Zaproponuje mężowi, by jak najszybciej umówili jakąś firmę remontową, a sami wyjechali na wakacje.

Reklama

Jerzy (Andrzej Grabarczyk) jednak za wszelką cenę będzie chciał odwieść ją od tego pomysłu, tłumacząc, że ma dużo pracy i musi zostać w Warszawie.

– Poczekajmy z tym remontem do wiosny – powie, aby odwlec przyznanie się Elżbiecie, że mają bardzo poważne problemy finansowe. I że pieniądze, które wkrótce dostaną za wynajem domu, ma zamiar pożyczyć od żony i przeznaczyć na spłacenie długów swojej firmy...

Janusz (Michał Lesień-Głowacki) będzie bardzo szczęśliwy, że Zosia (Amelia Malesa) zaczęła nazywać go tatą i kocha go jak własnego ojca, a najbliżsi Agnieszki (Paulina Holtz) traktują go jak członka swego klanu. Okaże się, że Sokołowskiemu udało się unieważnić małżeństwo, jakie kilka lat temu zawarł dla żartu w Las Vegas i w czasie wakacji został... mężem Agnieszki.

Dowodem na to, że on i jego ukochana są już po ślubie, będzie z dumą prezentowana przez Janusza przy każdej okazji obrączka i powtarzane przez niego od czasu do czasu słowa, że należy do rodziny Lubiczów. Czy awansowana niedawno na wiceministra Agnieszka spełni największe marzenie swego męża i zdecyduje się na pewien czas zrezygnować z pracy, by po raz drugi zostać mamą?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.