Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:36)

    Klan. Zdesperowany Daniel grozi bronią przywódcy sekty

W czasie spotkania „Dzieci Słońca” dochodzi do tragedii. Kilka minut później syn Ross ląduje w areszcie. Monika jest zrozpaczona.

Zachwycony doktor Koziełło chwali się Pawłowi, że tworzą z Anią idealnie dobraną parę. Dowodem na to twierdzenie jest fakt, iż podarowali sobie takie same prezenty. Równocześnie dziękuje przyjacielowi za zaproszenie do pensjonatu w Topolinie. Próbuje podpytać, jaką niespodziankę Lubicz dla nich szykuje.

Natomiast Kornel, po rodzinnej wizycie u Grażynki i Leopolda, odczuwa potrzebę porozmawiania z przyszłym teściem w cztery oczy.

Reklama

O pomoc w umówieniu się z Kwapiszem, prosi Ulę. Na spotkanie zanosi Leopoldowi obiecany wcześniej prostownik. A w trakcie dyskusji pyta, co musi zrobić, by mężczyzna go zaakceptował. Beata denerwuje się zbliżającym się wykładem, na którym ma się pojawić guru sekty. Jest przekonana, że spotka tam Daniela.

Pomysł testowania jej przyszłego męża przez ojca, nie przypada Urszuli do gustu

Ale Kornel uspokaja ją i stwierdza, że sam zaproponował takie rozwiązanie, bo nie ma nic przeciwko temu. Nowik jest przekonany, że bez problemu poradzi sobie z pierwszym zadaniem, czyli znalezieniem pracy dla Maćka. W tym samym czasie podekscytowana Małgosia oznajmia ojcu, że po południu w jej szkole jest spotkanie z psychologiem.

Jacek ze spokojem oświadcza córce, że nie idzie dzisiaj do szkoły, a on także nie wybiera się do pracy.Dziewczyna jest wściekła. Bardzo szybko orientuje się, że nie ma dostępu do komórki, a internet nie działa. W końcu dociera do niej, że ojciec już wie o spotkaniu z guru sekty. Mimo ciągłego nadzoru, Małgosi udaje się uciec z domu. Borecki natychmiast dzwoni do byłej żony.

Przerażona Beata jest pewna, że córka pojawi się na wykładzie, co może okazać się bardzo niebezpieczne – policja szykuje nalot. Kilka godzin później rozpoczyna się spotkanie „Dzieci Słońca”. Prowadzi je Daniel. W pewnym momencie Ross dziękuje za wszystko mistrzowi i... wyciąga pistolet.

Pada strzał

Przygnębiona Monika obwinia się za to, co zrobił Daniel. Feliks stara się ją przekonać, że nie jest niczemu winna, a jej dorosły syn sam decyduje o swoim życiu.

Tymczasem Leopold ze względu na chorobę kolegi musi w trybie awaryjnym zająć się grupą młodzieży i oprowadzić ją po Warszawie. Kiedy okazuje się, że jeden z zaplanowanych punktów programu wypada, Kwapisz prosi o pomoc córkę, a ta dzieli się problemem z Kornelem. Nowik wpada na świetny pomysł.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Okaże się, że Agnieszka i Janusz od kilku dni są... małżeństwem! Czy Jerzy w końcu powie żonie, że nie stać ich ani na wakacje, ani na remont domu? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.