Reklama
  • Poniedziałek, 4 stycznia 2016 (13:05)

    Klan. Wieczerza u Lubiczów

W telenoweli zobaczymy nie jedną, a dwie uroczyste kolacje. Stawią się na nich wszyscy członkowie familii, czy może kogoś zabraknie?

Reklama

W wigilijny poranek do drzwi Moniki (Izabela Trojanowska) jako pierwszy zapuka Feliks (Jan Piechociński). Złoży jej życzenia i wręczy drobny prezent. Wizyta szybko się skończy, bowiem Daniel (Marek Kossakowski) zrobi wszystko, by pozbyć się intruza. Potem zrujnuje mamie również resztę dnia.

Dlatego, gdy Jerzy i Paweł (Andrzej Graba rczyk, Tomasz Stockinger) przyjadą, by zabrać ją na uroczystą rodzinną kolację, kobieta zdecyduje się z nimi pojechać.

Obrażony na nią Daniel zostanie sam w domu. Po jakimś czasie też wybierze się na Sadybę, ale czy odważy się wejść do środka? A może tradycyjnie spróbuje tylko popsuć nastrój?

Również Michał (Daniel Zawadzki) dotrze na miejsce z opóźnieniem. Wszystko to z powodu operacji jego niedawno narodzonej córeczki. Na szczęście zabieg się uda i mężczyzna będzie mógł spokojnie zasiąść z rodziną do stołu.

W tym samym czasie Bożenka i Miłosz (Agnieszka Kaczorowska, Konrad Darocha) urządzają swoją pierwszą Wigilię. W przygotowaniach najbardziej pomoże im Leokadia (Katarzyna Skolimowska).

Grażynka wraz z Leopoldem (Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Grzegorz Wons) przyjadą na wieczerzę. Na liście zaproszonych znajdzie się również Arkadiusz (Daniel Olbrychski). Jego wizyta poruszy Ulę (Monika Dryl). Zauroczona nim dziewczyna snuje plany, w których muzyk gra główną rolę...

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.