Reklama
  • Poniedziałek, 28 grudnia 2015 (09:33)

    Klan. Święta u Chojnickich

Twórcy najdłużej emitowanego w Polsce serialu zapraszają na jego specjalny, dłuższy odcinek. Gwiazdki w „Klanie” nie wolno nam przegapić.

Boże Narodzenie to czas pojednania, gdy powinniśmy zadbać o to, co w życiu najważniejsze – naszych bliskich. Członkowie rodu Lubiczów jak co roku zaproszą do wigilijnego stołu wielu gości. Czy jednak uda się im uwolnić od problemów?

Kiedy tuż przed rozbłyśnięciem pierwszej gwiazdki Feliks (Jan Piechociński) zapuka do drzwi Moniki i stanie oko w oko z Danielem (Marek Kossakowski), zrozumie, że nie może rywalizować z synem ukochanej o miejsce w jej sercu.

Reklama

Choć restauratorka zaprosi Nowaka na Wigilię, zachowanie jedynaka sprawi, że Feliks nie zdecyduje się zostać. Monika pojedzie do siostry, a Daniel bez zaproszenia dołączy do rodziny na Sadybie.

Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) nie będzie się mogła doczekać chwili, kiedy zasiądzie do kolacji w towarzystwie rodziny męża i córki.

Bożenka (Agnieszka Kaczorowska), Leokadia (Katarzyna Skolimowska) i Ula (Monika Dryl) przygotują wspaniałą ucztę, którą koncertem kolęd uświetnią Arkadiusz (Daniel Olbrychski) i Maciek (Piotr Swend). 

Nie będzie pewne, czy Michał zdąży na Sadybę, bo dzień spędzi w szpitalu, czekając na zakończenie operacji nowo narodzonej córki. Chcąc pogodzić się z Zytą, poprosi, by wybrała się z nim do Chojnickich.

Zdradzona żona uzna, że woli spędzić święta u rodziców. To już tradycja, że Lubiczowie zbierają się w domu Elżbiety (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk). Do stołu uginającego się od pyszności zasiądzie niemal cała rodzina. Gospodyni powie: – Życzę Wam i sobie, byśmy znów byli wielką, wspaniałą familią. – Jesteśmy szczęśliwi, że możemy kolejne święta spędzić z naszymi widzami – mówią twórcy „Klanu”.

– Chcemy podziękować Telewidzom za to, że od lat w Wigilię razem z nami cieszą się z nadejścia świąt Bożego Narodzenia – dodają gwiazdy najdłużej emitowanego polskiego serialu.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Okaże się, że Agnieszka i Janusz od kilku dni są... małżeństwem! Czy Jerzy w końcu powie żonie, że nie stać ich ani na wakacje, ani na remont domu? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.