Reklama
  • Czwartek, 23 czerwca 2016 (14:36)

    Klan. Rodzina wspiera Pawła

Anna jest smutna, że balonowy biznes się nie udał. Z kolei rodzina wspiera Pawła tuż przed jego chemioterapią...

Operatywność adwokata poleconego przez Pawła robi na Monice spore wrażenie. Prawnik w ciągu kilku minut załatwia zwolnienie Daniela za kaucją.

Tymczasem pracownice Anny dopytują szefową, co z szyciem ozdobnych płacht na balony. Zirytowana Surmaczowa odpowiada, że niestety, interes spalił na panewce.

Reklama

Zaintrygowana Ola odwiedza Szymczaka. Podopieczny chwali się, że dzięki jej ostrzeżeniom udało mu się nie wpaść w pułapkę handlowców i nie kupić kołdry. Ale za to nabył fantastyczne koce... Ola jest wściekła i robi awanturę Rafałowi.

Smutny Pawełek dzwoni do sióstr i informuje je, że ojciec został skierowany na chemioterapię. Agnieszka i Ola deklarują, że po południu zajrzą na Truskawiecką.

Anna nie może przeboleć, że mieszkańcy Zakąsek nie chcą we wsi centrum balonowego. Do Ramony przyjeżdża matka, która dowiedziała się, że córka jej szukała. Tłumaczy dziewczynie, że teraz mało czasu spędza w domu, bo opiekuje się ciotką.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Nic takiego się nie wydarzy. „Klan” na pewno zostaje i jesienią zobaczymy nowe odcinki. I na pewno nie zabraknie niespodzianek. Agnieszka Kaczorowska (24), czyli serialowa Bożenka,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.