Reklama
  • Wtorek, 26 kwietnia 2016 (13:35)

    Klan. Rehabilitantka obiecuje ojcu Zyty, że niedługo wyjdzie na spacer

Bogna jest bardzo zadowolona z postępów, które robi pułkownik, a Monika traci cierpliwość do syna.

Po kolejnych zajęciach Bogna bardzo chwali zaangażowanie pułkownika. Obiecuje mu, że następnego dnia będą mogli wybrać się na spacer na wózku. Natomiast Kamila wraca z uczelni w fatalnym nastroju. Promotorowi jej pracy licencjackiej nic się nie podobało, nawet tytuł jej „dzieła”.

Po ostrym treningu, do którego przystąpił właściwie bez przygotowania, Norbert jest cały obolały. Kamila zarządza masaż. W trakcie zabiegu ktoś dzwoni do drzwi. Okazuje się, że na progu stoi kolejna „masażystka”, bardzo atrakcyjna i gotowa na wszystko. Wściekła Kamila wybiega z mieszkania Norberta bez słowa.

Reklama

Monika powoli zaczyna tracić cierpliwość do syna. Daniel wciąż się upiera, że nic mu nie grozi, bo nie wyłudzał od nikogo pieniędzy, a poza tym, jego zdaniem, ludzie sami chętnie wpłacali datki na wspólnotę.

Tymczasem Agnieszka przyjmuje w swoim gabinecie byłego ministra, a obecnie właściciela ośrodka ekspertyz środowiskowych. Były szef nieco z przymrużeniem oka proponuje dziewczynie pracę.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.