Reklama
  • Wtorek, 22 grudnia 2015 (13:33)

    Klan. Problemy Feliksa

Feliks ma przez Teresę same problemy i zastanawia się, czy kobieta go wykorzystuje. W tym czasie Pawełek martwi się o zdrowie przyjaciela.

Po awanturze z Rudolfem Feliks znowu spędza noc w kawalerce Wacka. Od rana próbuje skontaktować się z Teresą. Gdy w końcu mu się to udaje, informuje kobietę o wczorajszym zajściu. Ona jednak nie zamierza wracać.

Nowak więc jedzie do zakładu pogrzebowego. Wkrótce zjawia się tam również Rudolf. Tym razem Feliks, który jest współwłaścicielem firmy, tak łatwo nie oddaje pola.

Reklama

Paweł prosi Wigę, by przygotowała obiad na wynos. Jednocześnie informuje ukochaną, że chciałby pojechać do nowego domu Agnieszki i wesprzeć córkę w przeprowadzce.

Kilka godzin później Lubicz, na prośbę syna, pyta Kulskiego o stan zdrowia Pedra. Lekarz odmawia mu udzielenia informacji. Tłumaczy, że postępuje w ten sposób na wyraźne życzenie Barbary.

Paweł prosi więc Koziełłę o ustalenie, co dzieje się z kolegą syna. W tym samym czasie Feliks dochodzi do wniosku, że Wacek miał trochę racji, gdy ostrzegał go przed Teresą.

W domu rodziców Zyty zjawia się Michał. Chojnicki chce opowiedzieć żonie o planach dotyczących ich mieszkania. Gdy wyjawia, że zamierza oddać jej pieniądze ze sprzedaży domu, zdenerwowana dziewczyna stwierdza, że nie da się kupić.

Natomiast jej matka jest najwyraźniej zaskoczona gestem zięcia. Elżbieta dzwoni do Moniki, by zaprosić ją na Wigilię. Szybko okazuje się, że Daniel nie jest zainteresowany spę dzeniem rodzinnych świąt.

Mimo że straty są ogromne i wiele czasu minie, zanim uda się odbudować drobiarskie imperium, Bolek jest w doskonałym humorze. Z uśmiechem na ustach szykuje się do wyjazdu. Tuż przed wyjściem obiecuje Pawłowi, że będzie do niego często zaglądał.

Tymczasem Feliks jest przygnębiony – nie dość, że nie ma gdzie mieszkać, to jeszcze brak kluczy do sejfu nie pozwala mu normalnie prowadzić zakładu pogrzebowego. Zdesperowany zaczyna niezadowolonym klientom podawać prywatny telefon Teresy.

Na Sadybie Elżbieta i Jerzy głośno się zastanawiają, czy Norbert nocował u Kamili. Chwilę później wątpliwości się wyjaśniają – młodzi schodzą na śniadanie.

Gdy chłopak wychodzi, dziewczyna wyjaśnia, że przez całą noc pracowali nad biznesplanem. Lubicz stara się przekonać syna, by z powodu wypadku Pedra nie rezygnował z treningów judo.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.