Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Klan. Po wyjściu z pracy Daniel zostaje brutalnie napadnięty

Odc. 2973. Grażyna docenia dobre chęci Leopolda i wybacza mu wcześniejsze drobne przewinienia.

Reklama

W czasie spotkania Adam przekonuje Małgosię, że bardzo zależy mu na kontakcie z Danielem. Twierdzi, że chciałby odzyskać cenne dla grupy pamiątki po guru sekty. Dziewczyna natychmiast jedzie do Rosso i tłumaczy nieco zaskoczonej Monice, iż chciałaby jak najszybciej zobaczyć się z jej synem. Kobieta w końcu zabiera siostrzenicę do domu, w którym Feliks i Daniel właśnie omawiają szczegóły nowej pracy chłopaka. Następnego dnia Monika zwierza się synowi, że bardzo cieszy ją, że Małgosia złożyła im wizytę.

Jej zdaniem świadczy to o unormowaniu rodzinnych stosunków – już nikt nie ma do nikogo pretensji. Daniel studzi entuzjazm matki. Sugeruje, iż kuzynka nadal ma kontakt z członkami sekty i jej odwiedziny odbyły się pod wpływem ich nacisków. Dowodem na to jest fakt, że dziewczyna zabrała zdjęcie Gravesa. Gdy Ross informuje o całej sytuacji Beatę, ta wpada w lekką panikę i kiedy córka wraca do domu, wypytuje ją o fotografię guru. Małgosia kłamie, że wzięła ją tylko po to, by spalić. Kilka dni później w samochodzie zaparkowanym przed cmentarzem Adam pokazuje dwóm osiłkom Daniela i udziela im instrukcji na wieczór. Po zmroku syn Moniki zostaje napadnięty, wciągnięty do samochodu i wywieziony za miasto. Napastnicy dokładnie przeszukują jego rzeczy i zabierają mu klucze do mieszkania...

Szafka zgody

Leopold postanawia ocieplić swoje stosunki z żoną, nadwątlone sprawą Maćka. W tym celu mężczyzna rozpoczyna remont piwnicy. Niestety, popełnia kolejny błąd – rozbiera i wystawia na śmietnik szafkę, którą kiedyś własnoręcznie zrobił Rysiek. Gdy orientuje się, jakie faux pas popełnił, natychmiast stara się ratować sytuację i bierze się za naprawę mebla. Jak na złość, w czasie pracy, dotkliwie się rani. Ale Grażynka w pełni docenia gest męża i nie tylko pomaga opatrzeć skaleczenie, ale także przestaje się na niego gniewać.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.