Reklama
  • Poniedziałek, 21 grudnia 2015 (15:33)

    Klan. Piotr zachwycony portretem

Beata robi wszystko, by lepiej poznać nową dziewczynę Jaśka. Natomiast Ela zastanawia się, czy Sandra chce być z Michałem.

Ramona prosi Jaśka o zdjęcie Beaty. Chce dać je znajomemu plastykowi, który obiecał narysować portret, niby wykonany przez Jowitę.

Tymczasem w przedszkolu Czesi zjawia się właściciel herbaciarni z mikołajkowym prezentem. Jednak dziewczyna jest na niego obrażona, nie przyjmuje podarku i każe mężczyźnie wyjść.

Reklama

Ponieważ nie udało się wspólne wyjście do teatru, Beata prosi Jaśka, by przyprowadził swoją nową dziewczynę na podwieczorek. Równocześnie sugeruje Małgosi, że dobrze by było, żeby poznała Jowitę.

Dziewczyna nie szczędzi bratu przykrych słów – nie potrafi zrozumieć, że tak szybko pocieszył się po rozstaniu z Ramoną.

Wieczorem Jasiek i Iza/Jowita wpadają do Beaty i Piotra. Nowa „narzeczona” wręcza Beacie jej portret. Tymczasem Norbert namawia Kamilę na spotkanie i obiecuje niespodziankę. Zawozi dziewczynę do małego lokalu usługowego i wyznaje, iż właśnie go dla niej wynajął.

Rozmowa Małgosi i Laury

Mimo że znajomi z klasy kpią z nowej uczennicy, Małgo sia postanawia porozmawiać z Laurą. Dziewczyna zwierza jej się, że nie ma przyjaciół. Borecka natychmiast zaczyna jej opowiadać o swoich nowych znajomych. Na końcu proponuje, by wybrała się z nią na spotkanie grupy. W tym samym czasie Teresa i Feliks podpisują u notariusza dokumenty, na podstawie których Nowak staje się wspólnikiem w firmie pogrzebowej.

Na Sadybie Elżbieta opowiada Jerzemu, że wczoraj, gdy odwiedziła Sandrę w szpitalu, przy jej łóżku zastała Michała. Chojnicki sugeruje żonie, że taki gest nie musi nic znaczyć. Jednak Ela znowu jedzie do kliniki i pyta wprost Stec, czy chciałaby związać się z jej synem.

Paweł martwi się o Pedra

Po wypadku, do którego doszło w czasie treningu, Pawełek bardzo martwi się o Pedra. Chłopak poczuwa się do winy, w końcu to on tak niefortunnie przerzucił przyjaciela przez ramię, że ten upadł na głowę.

Zaniepokojony prosi ojca, by spróbował dodzwonić się do matki chłopaka. Niestety, Barbara nie odbiera telefonu. Ale dzięki doktorowi Koziełło Lubiczowi udaje się ustalić, że Pedro został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.