Reklama
  • Czwartek, 25 lutego 2016 (15:34)

    Klan. Paweł szykuje się do ślubu z Wigą

Paweł informuje córki o planowanym ślubie z Wigą. Natomiast ojciec Zyty traci chęć do życia i nie chce współpracować z rehabilitantem.

Na Truskawiecką przyjeżdżają Agnieszka z córką i Ola z Rafałem. Wkrótce po powitaniu Paweł ma dla swoich córek niespodziankę – informuje je o planowanym ślubie z Wigą.

Tymczasem Michał pomaga Sandrze w transporcie Marysi ze szpitala. Chojnicki przeprasza dziewczynę, że nie zajrzy do niej wieczorem, ale ojciec Zyty wraca ze szpitala. Stefanek przygotował dla niego laurkę na powitanie.

Reklama

Sparaliżowany pułkownik dziwi się na widok Michała, który pomaga jego żonie. Kobieta tłumaczy mu, że Zyta postanowiła jednak nie rozstawać się z Chojnickim.

Natomiast Czesia żali się Grażynce, że bardzo kiepsko radzi sobie z odchudzaniem. Co udało jej się zrzucić w czasie głodówki, nadrobiła w czasie świąt..

Ojciec Zyty nie chce współpracować z przysłanym ze szpitala rehabilitantem. W tej sytuacji Michał postanawia poprosić o pomoc Bognę. Wierzy, że energiczna kobieta pomoże teściowi odzyskać wolę walki.

Tymczasem Małgosia zastanawia się, jak uniknąć wizyty u psychologa, do którego zapisali ją rodzice.

W czasie rozmowy Gabriela próbuje przekonać Monikę, że przesadza w swojej trosce o syna. Skoro Daniel wyjechał i prosił, by się z nim nie kontaktować, to powinna to uszanować. Ross przyznaje rację przyjaciółce, ale przy pomocy informatyka przeszukuje komputer syna.

Po kolejnej wizycie u okulisty Wiga jest w fatalnym nastroju. Paweł próbuje ją pocieszyć na wiele sposobów, a w końcu przypomina jej o przeprowadzce na Truskawiecką.

Dębińska odzyskuje energię i organizuje pożegnalny obiad w swoim dotychczasowym mieszkaniu. Natomiast do Surmaczowej przyjeżdża delegacja z Zakąsek.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.