Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Klan. Paweł jest zaskoczony obecnością córek na Truskawieckiej

Reklama

W czasie wizyty u hematologa specjalista wręcza Pawłowi skierowanie do szpitala. Później Lubicz kontaktuje się z prof. Rottenbushem w sprawie swojego wyjazdu do Szwajcarii. Lekarz wyjaśnia mu, że ponieważ najpierw musi wziąć w Polsce cały cykl chemioterapii, jego przyjazd przesunie się o kilka miesięcy.

Gdy Paweł mówi Widzę, że został skierowany do szpitala, narzeczona zaczyna się zastanawiać, czy nie powinni przełożyć ślubu. Natomiast syn Lubicza dzwoni do sióstr i informuje je o stanie zdrowia taty. Ola i Agnieszka zapowiadają, że wpadną po południu na Truskawiecką.

Po powrocie z wywiadówki lekarz zastaje w domu całą rodzinę. Początkowo ma trochę pretensji do Pawełka, że narobił takiego zamieszania. W końcu jednak docenia, iż najbliżsi go tak wspierają.

Kilka dni później Lubicz szykuje się do szpitala. Smutny syn żegna się z nim i wręcza tablet – dzięki niemu będą mogli rozmawiać. Po pierwszej serii chemioterapii lekarka prowadząca Pawła jest zadowolona. Pokazuje pacjentowi wyniki badań krwi i informuje, że następnego dnia wypisze go do domu. Po południu ukochanego odwiedza Wiga.

Cały czas martwi ją brak apetytu narzeczonego, ale wiadomość, że następnego dnia będzie mogła zabrać go do domu, natychmiast poprawia jej humor. Nazajutrz okazuje się jednak, że Dębińska nie zdąży odebrać Lubicza.

Dlatego też mężczyzna zamawia taksówkę. Gdy samochód podjeżdża, Paweł dostrzega za jego kierownicą Leszka. Nie ma więc wyjścia i przyznaje się szwagrowi, że jest chory.

Nadopiekuńczy Miłosz

Po powrocie do domu Kazuń opowiada żonie, że na planie dowiedział się sporo nowych rzeczy na temat ciąży. A szczególnie związanych z nią zagrożeń. Proponuje Bożence, by zaczęła się bardziej oszczędzać i najlepiej... nie wychodziła z domu.

Dziewczyna nie chce tego słuchać i informuje ukochanego, że nie zamierza zrezygnować ze swoich zawodowych zobowiązań i zaraz wychodzi prowadzić zajęcia taneczne.

Świat Seriali
Więcej na temat:'Klan' | "Klan" | Klan | „Klan” | Agnieszka

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.