Reklama
  • Czwartek, 28 lutego 2013 (12:42)

    Klan odc.2399-2402

Bożenka podejrzewa, że Błażej zdradza Kamilę. Krzysztof zaprasza Julię na kawę. Paweł wystąpi w programie Marty.

Jacek wyjawia swojej matce, że Agata jest w ciąży. Żali się, że ukochana dziwnie reaguje na swój stan. Nie cieszy się, że będzie miała z nim dziecko.

Wieczorem Borecki zabiera córkę na Sadybę, żeby w domu przygotować się na wieczór z Agatą. Niestety, trzeba zmienić menu, bo Agata woli śledzia od wykwintnej kuchni śródziemnomorskiej.

Reklama

Natomiast Ola opowiada Ewie, że po powrocie ze szpitala Norbert przestał ją interesować jako mężczyzna. Profesor Deptuła złapał bakcyla nordic walking. Nawet do instytutu przychodzi z kijkami. Swoją pasją próbuje zarazić Krystynę.

Agata zastanawia się, czy Jackowi na pewno uda się przeprowadzić rozwód z Beatą. Przy śniadaniu Małgosia zauważa pierścionek na jej palcu. Domyśla się, że Jacek poprosił ją o rękę.

Zmęczony porannym joggingiem Paweł przyznaje się Krystynie, że ma trochę dosyć sportowego wysiłku.

Z kolei Surmaczowa żali się Krystynie, że Tadeusz coraz bardziej zamyka się w sobie. Zupełnie nie potrafi się dogadać z Tropkiem.

Krystyna uważa, że Anna powinna więcej czasu i uwagi poświęcić mężowi. Marta i Miłosz przygotowują swój pierwszy program. Chcą zaprosić do niego gwiazdę.

Chłopak wpada na pomysł, by pojawił się w nim znany chirurg plastyczny, czyli Paweł Lubicz!

Marta zdaje Igorowi relację z wizyty w Elmedzie i spotkania z doktorem Lubiczem. Udawała zwykłą pacjentkę.

W trakcie rozmowy próbowała zaprosić go do swojego programu... Tadeusz nieświadomie podjada kanapeczki dla Tropka. Kiedy żona robi mu z tego powodu wyrzuty, ucieka do pracy.

U Elżbiety spotykają się Julia z Krzysztofem. Następnie mężczyzna odwozi do domu swoją nową znajomą.

Miłosz daje Bożence w prezencie srebrną bransoletkę. Korzystając, że nikogo nie ma w domu, próbuje namówić ukochaną na złamanie przysięgi.

Jednak dziewczyna pozostaje nieugięta. Potem Lubiczówna radzi się Kamili. Następnie jedzie do studia nagraniowego, gdzie znajduje Błażeja z Martą w niedwuznacznej sytuacji!

Julia mówi Elżbiecie, że umówiła się na kawę z Krzysztofem.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.