Reklama
  • Czwartek, 28 lutego 2013 (12:29)

    Klan - odc.2395-2398

Gabriela dowiaduje się, że Agata jest w ciąży. Maciek dostaje rolę w przedstawieniu. Ola rozważa rozstanie z Norbertem.

Ola zwierza się Agnieszce, że strasznie jej brakuje w pracy Rafała. Tęskni za nim. Roman jest zaniepokojony kiepskim humorem Agaty. Zatroskany dzwoni do Gabrieli.

Tymczasem dziewczyna tłumaczy Jackowi, że euforia z powodu ciąży minęła. Teraz pozostała dezorientacja, zaniepokojenie i przytłaczające poczucie odpowiedzialności za drugą istotę.

Reklama

Arkadiusz mówi, że ma znajomego reżysera, który chętnie obsadziłby Maćka w jednym ze swoich spektakli.

U Norberta w szpitalu pojawia się Ola. Później opowiada Agnieszce, że poszła do niego tylko z poczucia obowiązku. Jest zakochana w Rafale, ale nie daje po sobie poznać, że przez cały czas myśli tylko o nim...

Gabriela przyjeżdża do córki. Zaniepokojona wypytuje o jej stan zdrowia. Szybko ustala, że Agata jest w ciąży! Pociesza ją. Twierdzi, że za rozchwianie emocjonalne córki odpowiadają hormony. Maciek jedzie na przesłuchanie do domu kultury.

Wieczorem wraca z egzemplarzem sztuki. Biegnie pochwalić się Arkadiuszowi, że ma szanse na angaż. Z kolei Stasia zwierza się Elżbiecie, że ma problem z lokatorką, która od kilku miesięcy nie płaci czynszu.

Stasia przyjeżdża na Sadybę. Żali się Elżbiecie, że jej lokatorka Hania nie ma funduszy na pochówek matki. Elżbieta wpada na pomysł, by skontaktować ją z Feliksem...

Ola rozmawia z kobietą, która przez wiele lat była żoną alkoholika. Widzi podobieństwo do swojego związku z Norbertem. Reżyser postanawia obsadzić Maćka w jednej z głównych ról.

Ela podejrzewa, że coś poważniejszego łączy Michała z Julią. Czyżby romans?

Elżbieta opowiada Jerzemu o wczorajszej rozmowie Michała z Julią. Prawie przyłapała ich na pocałunku! Później Chojnicki pyta wprost syna, czy sypia z panią magister.

Michał do wszystkiego się przyznaje! Hanna dziękuje Stasi i Jeremiaszowi za kontakt z Feliksem. Z kolei Pawła cieszą wątpliwości Oli. Nie kryje, że ma nadzieję, iż córka w końcu zostawi Norberta. Agata nie chce być matką! .

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Nic takiego się nie wydarzy. „Klan” na pewno zostaje i jesienią zobaczymy nowe odcinki. I na pewno nie zabraknie niespodzianek. Agnieszka Kaczorowska (24), czyli serialowa Bożenka,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.