Reklama
  • Wtorek, 22 stycznia 2013 (09:09)

    Klan - odc.2372-2375

Rutka zostaje zatrzymany przez policję. Norbert nie wyleczył się z zadrości o Rafała. Barbara chce, aby Piotr do niej wrócił.

Zyta wciąż jest wściekła na Michała. Zwłaszcza po tym, jak stłukł prezent, który wcześniej ofiarował teściowej. Poza tym nie chce się przyznać, ile naprawdę kosztowała żardiniera...

Bożenka podpytuje Grażynkę, czy miała przed Rysiem jakieś tajemnice. Choć Miłosz zarzeka się, że z Martą spotkał się wyłącznie w sprawach biznesowych, ukochana nie potrafi mu jednak zaufać.

Reklama

Natomiast Arkadiusz prosi Grażynkę, by odebrała przesyłkę. Paczkę przynosi jej... Korbas! Agnieszka ogląda nowe mieszkanie Oli oraz Norberta. W tym samej chwili Rutka zostaje zatrzymany przez policję!

Arkadiusz obiecuje Grażynce, że Korbas pojawi się u Kasi w szkole. Ola zwierza się Agnieszce, że ma już dość napadów nieuzasadnionej zazdrości ze strony Norberta.

Marta żali się Miłoszowi, że z powodu problemów z prokuraturą Rutka wycofał się całkowicie z finansowania ich programu.

Natomiast Rafalski odbiera telefon ze szpitala z informacją, że jest nerka dla Jaśka. Basia oznajmia Piotrowi, że chce wskrzesić ich związek.

Przed kliniką Furtecka zaczepia Pawła i Agnieszkę. Pokazuje im artykuł w „Brukowej” o zatrzymaniu inwestora Igora R.

Ola i Norbert próbują posprzątać bałagan po wczorajszej nieplanowanej imprezie z sąsiadami. W pracy Ola opowiada o niej Rafałowi, który ma żal, że nie został na nią zaproszony.

Marta tłumaczy Miłoszowi, że los ich programu jest niepewny. Producent ma teraz ważniejsze sprawy na głowie. Aktualnie przebywa w areszcie i składa zeznania w innej sprawie.

Kasia nie może wytrzymać i chwali się w klasie, że spotkała wczoraj Korbasa. Ma nawet jego zdjęcie z autografem. Ola prosi Norberta, by urządzili parapetówkę dla znajomych.

Rafalski dowiaduje się od doktora Słowika, że Jasiek czuje się dobrze, a przeszczepiona nerka zaczęła już pracować.

Szczęśliwy Piotr jedzie na Sadybę, by o wszystkim opowiedzieć Elżbiecie i Jerzemu.

Korbas odwiedza swoich fanów w gimnazjum. Kasia triumfuje. Wychodzi na jaw, że idol jest synem Arkadiusza!

Przeziębiona Halszka nie może reprezentować Rosso w konkursie.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.