Reklama
  • Środa, 18 maja 2016 (11:35)

    Klan. Miłosz wyznaje, że chętnie odziedziczy firmę

Paweł wreszcie decyduje się opowiedzieć synowi o swojej chorobie. Natomiast Miłosz zmienia zdanie co do fermy.

Po raz kolejny Monika przypomina Danielowi, o co go wczoraj prosiła – ma dobrze traktować Feliksa, który się do nich dzisiaj sprowadza. Syn rzeczywiście bierze sobie jej uwagi do serca i nie dość, że jest miły dla Nowaka, to jeszcze z zainteresowaniem przegląda książkę jego autorstwa.

Natomiast Paweł rozważa, czy mimo nie najlepszego samopoczucia mógłby pojechać chociaż na kilka godzin na zawody, w których startuje syn. Wiga jest temu pomysłowi absolutnie przeciwna. Dodatkowo sugeruje ukochanemu, że powinien wreszcie powiedzieć Pawełkowi o swojej chorobie. Lubicz próbuje to zrobić.

Do Warszawy na targi ekologiczne przyjeżdża Heniutka i Bolek

Reklama

Zanim jednak udadzą się do hali wystawienniczej, odwiedzają dzieci. Niestety, nie udaje im się spotkać z Bożenką, która wyjechała do Wrocławia na plan pierwszego odcinka serialu. Tymczasem zadowolony Feliks odwiedza Monikę – chwali się, że właśnie dostał pracę i udało mu się wynająć mieszkanie.

Ross prosi, by został u niej. Zachwycona Kasia umawia się na popołudnie z wnukiem Jeremiasza, Jackiem. Przed wyjściem informuje mamę, że chyba sprzeda niedawno kupioną deskę snowboardową, bo teraz bardziej przydadzą jej się rolki.

Grażynka trochę zaczyna się martwić tym, że córka tak szybko zmienia obiekty swojej fascynacji. A Piotr po powrocie do domu opowiada Beacie o swojej nowej pacjentce, która odeszła z sekty.

Nerwowa sytuacja

Zdenerwowana Czesia nie ma ochoty na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej organizowanej przez magazyn, który ogłosił konkurs na najlepsze wyniki w odchudzaniu. A wszystko dlatego, że żadne ubranie na nią nie pasuje.

Ostatecznie jednak jedzie na wyznaczone miejsce i po kilku godzinach wraca w doskonałym nastroju.

Okazuje się, że udało jej się schudnąć najwięcej ze wszystkich uczestniczących w zabawie i tylko niewłaściwy sposób ubierania maskował jej sukces. W tym samym czasie Jacka odwiedza były chłopak Pauliny.

Po rozmowach z Korbasem Miłosz dochodzi do wniosku, że posiadanie fermy, wcale nie jest złym pomysłem na przyszłość. O zmianie swojego nastawienia informuje ojca, a Bolek jest przeszczęśliwy.

Na targach pojawia się także Barbara, która szuka ekologicznych wyrobów dla kuchni swojego pensjonatu w Topolinie. Kazuń opowiada jej o ciężkiej chorobie Pawła.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Paweł dostanie od Bolka propozycję zainwestowania w wydobycie wód geotermalnych i stworzenie firmy „Lubicz Zdrój”. Wiga i Paweł po raz drugi staną na ślubnym kobiercu dopiero za kilka miesięcy. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.