Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (15:00)

    Klan. Między Ulą a Kornelem zaczyna iskrzyć!

Odc. 2898. Wiesław wpada na pomysł, jak pogodzić Stasię i Jeremiasza.

Reklama

Podekscytowana Stasia ma wspaniałą wiadomość dla Jeremiasza – uniwersytet trzeciego wieku, do którego uczęszcza, organizuje kilkudniową wycieczkę do Wilna na Kaziuki. I seniorka oczywiście natychmiast zadeklarowała ich udział w tej wyprawie. Niestety, mąż nie jest tym faktem zachwycony i odmawia wyjazdu. Kilka godzin później, gdy u Bałuckich zjawiają się z wizytą Wanda i Wiesio, atmosfera jest nadal napięta. W końcu jednak Stasia i Jeremiasz wyjaśniają powód swojego kiepskiego nastroju. Orzeszko proponuje zakład – jeśli panie pokonają panów w grze w brydża, wszyscy razem pojadą na Litwę...

Rano Jeremiasz narzeka, że to przez cukiernika przegrali wczorajszą partyjkę i teraz on musi ponosić tego konsekwencję. Niespodziewanie z wizytą wpadają jego wnuki – potrzebują wsparcia finansowego z powodu osiemnastki koleżanki. Stasia chwali się planowaną wycieczką, a chłopcy szybko deklarują, że też chętnie pojechaliby do Wilna. Kilka dni później, gdy Bałuccy przygotowują się do wyjazdu, odwiedza ich zatroskana Wanda. Okazuje się, że Wiesio się rozchorował i niestety nie mogą wziąć udziału w wypadzie. Stasia natychmiast dzwoni do wnuków Jeremiasza z informacją, że zwolniły się dwa miejsca. Chłopcy są zachwyceni.

Tuż przed wyruszeniem na miejsce zbiórki okazuje się, że młodszy wnuczek nie zabrał paszportu. Jeremiasz nie traci głowy i jedzie taksówką do Piastowa po dokument. Ostatecznie cała czwórka dociera na miejsce w wyznaczonym czasie.

Nowa miłość?

Urszula jedzie do studia, w którym „Korbas” nagrywa swój nowy materiał. Jego muzyka robi na dziewczynie ogromne wrażenie... Następnego dnia rano Miłosz zastaje Kornela w kuchni. Chwilę później zjawia się Ula i zaczyna tłumaczyć się z obecności nowego chłopaka. W końcu, gdy Nowik wychodzi, przyznaje, że się w nim chyba... zakochała. Gdy następnego dnia odwiedza muzyka w studiu nagrań, chłopak oświadcza, że jest przekonany, iż ją kocha.

Świat Seriali
Więcej na temat:'Klan' | "Klan" | Klan | „Klan” | stasia | Urszula | lit | stasi

Zobacz również

  • Okaże się, że Agnieszka i Janusz od kilku dni są... małżeństwem! Czy Jerzy w końcu powie żonie, że nie stać ich ani na wakacje, ani na remont domu? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.