Reklama
  • Środa, 16 marca 2016 (14:34)

    Klan. Michał zapewnia żonę, że zajmie się synkiem

Zyta cieszy się z wyjazdu do słonecznej Italii, ale jednocześnie nie chce rozstawać się ze swoimi mężczyznami. Natomiast rodzina martwi się o Małgosię.

W trakcie zajęć rehabilitacyjnych z pułkownikiem Bogna dowiaduje się o planowanym wyjeździe Zyty na szkolenie do Włoch. Gdy kilka godzin później panie spotykają się na masażu, żona Michała przyznaje, że martwi ją to, iż musi rozstać się ze Stefankiem.

Tymczasem Feliks żali się Monice, jak został potraktowany przez Teresę. Jednak była ukochana, zamiast go wesprzeć, krytykuje jego sposób postępowania.

Michał odprowadza żonę na lotnisko

Reklama

Kobieta czule żegna się z mężem i zdradza mu, że martwi ją trzymiesięczna rozłąka. Chojnicki zapewnia ukochaną, że wyjazd dobrze jej zrobi. Natomiast Małgosia i Laura wspominają pobyt w siedzibie sekty.

Dziewczyny czują niedosyt spotkań ze wspólnotą i umawiają się na odczyt, który ma się odbyć w najbliższych dniach. Podburzony przez Monikę Feliks jedzie na rozmowę z Teresą. Ale w zakładzie pogrzebowym zastaje tylko Rudolfa.

Zaniepokojony nauczyciel wzywa Małgosię na rozmo wę. Jest zaskoczony jej złymi ocenami z matematyki. Na koniec spotkania uprzedza dziewczynę, że skontaktuje się z jej ojcem. Po południu Jacek domaga się wyjaśnień od córki. A gdy ta milczy, prosi Jaśka, by pomógł siostrze w nauce.

Chłopak szybko orientuje się, że Gosia nie ma żadnych kłopotów z matematyką, a nawet trudne zadania rozwiązuje bezbłędnie. Dochodzi więc do wniosku, że przyczyna słabych ocen nastolatki tkwi zupełnie gdzie indziej.

Na Sadybie Bożenka i Kamila przygotowują się do sesji, w czasie której chcą sfotografować towary z ich butiku internetowego.

W pewnym momencie dzwoni Miłosz – okazuje się, że praca na planie się przedłużyła i chłopak dotrze do domu poważnie spóźniony. Kamila wpada na pomysł, jak poradzić sobie bez fotografa.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.