Reklama
  • Czwartek, 4 lutego 2016 (15:00)

    Klan. Michał spędza noc u Zyty

Odc. 2870. Michał przekonuje Zytę, że już niedługo mogą mieć wspólny dom.

Reklama

Michał z synkiem czekają na powrót Zyty i jej matki ze szpitala, w którym odwiedzały pułkownika. Chojnicki pokazuje dziewczynie podpisaną umowę przedwstępną dotyczącą sprzedaży swojego mieszkania i... zaczyna opowiadać o ich przyszłym wspólnym domu.

Kiedy mężczyzna zaczyna się zbierać do wyjścia, Tyczyńska nagle proponuje, by Michał został na noc. Następnego dnia rano Chojnicki odwozi Stefanka na Sadybę i z uśmiechem informuje rodziców, gdzie nocował.

Ponieważ stan Marysi jest już na tyle dobry, że można wypisać ją ze szpitala, Sandra prosi Michała o odwiezienie jej i córeczki do domu. Chojnicki chętnie spełnia tę prośbę, choć nie jest w stanie poświęcić swojej córce zbyt wiele czasu – spieszy się, by zawieźć Stefanka do Tyczyńskich, bo pułkownik także tego dnia wychodzi ze szpitala. A chłopczyk przygotował dla niego specjalny rysunek z okazji Dnia Dziadka.

Kilka dni później matka Zyty czuje się w obowiązku wytłumaczyć sparaliżowanemu mężowi bieżącą sytuację. Mówi mu, że córka postanowiła jednak nie rozwodzić się z Michałem.

Trudne zadanie Uli

Córka Leopolda poważnie angażuje się w obowiązki agenta Arkadiusza. W związku z tym musi odbyć rozmowę z dziennikarką Martą. Tuż przed spotkaniem Bożenka ostrzega Kwapisz, że redaktorka nie należy do najmilszych osób...

I rzeczywiście, już niemal na początku rozmowy Marta ze złośliwą satysfakcją informuje Urszulę, że przecież pan Nowik ma już agenta, tego samego, który prowadzi sprawy jego syna. Córka Leopolda postanawia jak najszybciej wyjaśnić tę sprawę z Arkadiuszem. Przy okazji chce także zorientować się, jak idą postępy w pisaniu koncertu.

Niestety okazuje się, że Nowik nic nie skomponował, bo jak twierdzi, nie ma weny. Rozsierdzona kobieta grozi, że znajdzie metodę, by zmusić artystę do pracy twórczej.

Następnego dnia wieczorem w domu Uli pojawia się skruszony Arkadiusz. Przynosi preludium do koncertu pt. „Furia”. Łatwo się domyśleć, kto był dla niego natchnieniem...

Świat Seriali
Więcej na temat:'Klan' | "Klan" | Klan | „Klan” | noc | Marta | Furia | Sandra Cretu

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.