Reklama
  • Czwartek, 3 marca 2016 (13:34)

    Klan. Michał musi wytłumaczyć bliźniakom, kim dla nich jest Marysia

Chłopcy z sympatią traktują swoją malutką siostrzyczkę. Ale później zaczynają zadawać tysiące niewygodnych pytań.

Wspominając zaręczynową kolację Agnieszki i Janusza, Rafał pyta ukochaną, czy jej nie przeszkadza, że nie zalegalizowali związku. Ola jednak twierdzi, że właśnie taka formuła życia rodzinnego najbardziej jej odpowiada.

W tym sa mym czasie Michał dochodzi do wniosku, że musi bliźniakom przedstawić swoją córeczkę Marysię. Najpierw próbuje przekonać Kingę, że to ona powinna przygotować chłopców do tego spotkania. Ponieważ była partnerka nie jest skora do tłumaczenia komplikacji życiowych Chojnickiego, w końcu on sam decyduje się wyjaśnić synom dziwną sytuację.

Reklama

Na Sadybę przychodzi Krzysztof i zostawia Eli identyfikatory dla bliźniaków – chłopcy będą wolontariuszami w czasie charytatywnego maratonu tanga. Gdy chłopcy zjawiają się po odbiór plakietek, Chojnicka wypytuje ich o wizytę u Marysi.

Władek i Antek natychmiast podejmują temat. Są bardzo zainteresowani, dlaczego ich ojciec tak często się zakochuje i czy według babci, taka skłonność jest dziedziczna. W tym sa mym czasie syn Arkadiusza przekonuje Ulę, żeby jego również objęła opieką impresaryjną.

Ula udaje, że się zastanawia, ale w końcu się zgadza. Ma jednak jeden warunek – Korbas musi się wziąć ostro do pracy.

W centrum handlowym trwa charytatywny maraton tanga. W roli prowadzących imprezę występują Ela i Krzysztof, a gwiazdą jest Bożenka. Na parkiecie natomiast królują Stanisława z Jeremia szem, a także Czesia z kolegą Bożenki ze szkoły tańca. Bliźniacy świetnie sprawdzają się w roli kwestorów. Nad ich bezpieczeństwem czuwa Jerzy. Wydaje się, że impreza odniesie sukces... Nagle słychać komunikat o natychmiastowej ewakuacji.

Zadowolony Michał podpisuje umowę notarialną dotyczącą sprzedaży mieszkania

Tak jak wcześniej deklarował, pieniądze za lokum zostają przelane na konto Zyty i mają być przeznaczone na budowę domu. Chojnicki mocno wierzy, że dojdą z żoną do porozumienia i zbudują go razem.

Tymczasem Zyta w trakcie masażu opowiada Bognie o wszystkich dręczących ją wątpliwościach związanych z małżeństwem.

Natomiast partner Kingi odwiedza Michała w pracy i prosi go, by porozmawiał z Władkiem i Antkiem na temat swojego związku z Sandrą. Okazuje się, że po wizycie u Marysi chłopcy zadają wiele bardzo trudnych pytań.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.