Reklama
  • Poniedziałek, 22 lutego 2016 (13:10)

    Klan. Ku absolutnemu zaskoczeniu Janusza, Agnieszka zgadza się na małżeństwo!

Odc. 2878. W czasie wizyty u psychologa, to Beata jest bardziej zdenerwowana niż jej córka.

Reklama

W końcu Beata i Małgosia jadą na umówioną wizytę do psychologa. W czasie rozmowy z terapeutą zdenerwowana Borecka narzeka na brak kontaktu z córką. Natomiast dziewczyna jest zrelaksowana i uśmiechnięta. Spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Taka postawa córki złości Beatę i po powrocie do domu kobieta robi awanturę Rafalskiemu. Ma do niego pretensje o to, że wybrał złego terapeutę. Uważa, że psycholog pozwolił się zmanipulować Małgosi.

Kilka dni później dziewczyna, razem z przyjaciółką Laurą, ustala, co powiedzą rodzicom na temat wyjazdu z grupą. Nastolatki dochodzą do wniosku, że najbezpieczniej i najbardziej wiarygodnie będzie, jeśli skłamią, że jadą do babci, oczywiście każda do babci swojej koleżanki. Niestety, nieufna Beata upiera się, że musi porozmawiać z rodzicami Laury.

Przygnębione dziewczyny zwierzają się ze swojego problemu Adamowi, a ten natychmiast znajduje rozwiązanie – Małgosia przekazuje matce numer telefonu teoretycznie należącego do matki Laury... Nastolatki w końcu wyjeżdżają, a kilka godzin później Borecka zaczyna się martwić, że córka nie odbiera telefonu.

Trudne pytania

Michał dochodzi do wniosku, że nadszedł już najwyższy czas, by Antek i Władek poznali swoją siostrzyczkę Marysię. Najpierw chce przekonać Kingę, żeby przygotowała synów na nową sytuację, ale szybko rezygnuje i sam w krótkich słowach wyjaśnia bliźniakom, że córka pani Sandry to ich siostra.

Gdy chłopcy zjawiają się na Sadybie, Elżbieta pyta, jak podobała im się siostra. Władek i Antek natychmiast podejmują temat i pytają, dlaczego Michał tak często zmienia partnerki i, czy to jest dziedziczna przypadłość. Chojnicka nie wie, co ma odpowiedzieć.

Świat Seriali
Więcej na temat:beata | 'Klan' | Agnieszka | "Klan" | Klan | „Klan” | Antek | king

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.