Reklama
  • Czwartek, 17 grudnia 2015 (11:05)

    Klan. Kolejne kłopoty

Odc. 2846. Feliks staje w obronie Teresy i wyrzuca Rudolfa za drzwi.

Reklama

Teresa i Feliks wybierają się do notariusza – dzięki wystawionemu przez niego dokumentowi, Nowak zostanie oficjalnym wspólnikiem w firmie pogrzebowej.

Po załatwieniu formalności para postanawia uczcić „narodziny” spółki i jedzie do domu Teresy. Gdy po kilku godzinach Feliks zbiera się do wyjścia, w drzwiach staje Rudolf – zaginiony mąż kobiety. Dochodzi do awantury i rękoczynów.

W końcu Nowakowi udaje się wyrzucić intruza za drzwi. I na prośbę Teresy zostaje u niej na noc. Jednak rano właścicielka zakładu pogrzebowego prosi Feliksa, by w najbliższym czasie jej nie odwiedzał – jego wizyty mogłyby utrudnić sprawę rozwodową. Ale kilka dni później kobieta zjawia się w biurze Nowaka.

Oświadcza zaskoczonemu wspólnikowi, że musi pilnie wyjechać. Zostawia mu klucze do mieszkania i prosi o zajęcie się interesami zakładu. Feliks jedzie wieczorem do domu Teresy, a kilkanaście minut później zjawia się tam Rudolf w asyście policji. Zdezorientowany Nowak znowu spędza noc w kawalerce Wacka. Następnego dnia ma duże problemy, by skontaktować się ze wspólniczką. Gdy w końcu mu się to udaje, dowiaduje się, że Teresa nie zamierza wracać. Za to do zakładu pogrzebowego przyjeżdża Rudolf.

Wypadek Pedra

Barbara i Paweł czekają pod salą treningową na zakończenie zajęć, w których biorą udział ich synowie. Nagle otwierają się drzwi i wybiega zdenerwowany trener. Okazuje się, że jeden z chłopców miał wypadek.

Gdy Lubicz i Milewska wchodzą do sali, widzą leżącego na ziemi Pedra. Następnego dnia Pawełek jest przygnębiony. Nie dość, że martwi się o stan zdrowia przyjaciela, to jeszcze poczuwa się do winy – w końcu to on tak niefortunnie przerzucił kolegę przez ramię, że upadł na głowę.

Chłopiec prosi ojca, by pojechali do szpitala i dowiedzieli się o stan zdrowia Pedra. Lubicz próbuje dodzwonić się do Milewskiej, ale kobieta nie odbiera od niego telefonów. Koziełło dowiaduje się od znajomego neurologa, iż Pedro został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Odc.2848. Paweł martwi się o zdrowie Pedra. Wiga stara się uspokoić chłopca.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.