Reklama
  • Czwartek, 17 grudnia 2015 (11:05)

    Klan. Kolejne kłopoty

Odc. 2846. Feliks staje w obronie Teresy i wyrzuca Rudolfa za drzwi.

Reklama

Teresa i Feliks wybierają się do notariusza – dzięki wystawionemu przez niego dokumentowi, Nowak zostanie oficjalnym wspólnikiem w firmie pogrzebowej.

Po załatwieniu formalności para postanawia uczcić „narodziny” spółki i jedzie do domu Teresy. Gdy po kilku godzinach Feliks zbiera się do wyjścia, w drzwiach staje Rudolf – zaginiony mąż kobiety. Dochodzi do awantury i rękoczynów.

W końcu Nowakowi udaje się wyrzucić intruza za drzwi. I na prośbę Teresy zostaje u niej na noc. Jednak rano właścicielka zakładu pogrzebowego prosi Feliksa, by w najbliższym czasie jej nie odwiedzał – jego wizyty mogłyby utrudnić sprawę rozwodową. Ale kilka dni później kobieta zjawia się w biurze Nowaka.

Oświadcza zaskoczonemu wspólnikowi, że musi pilnie wyjechać. Zostawia mu klucze do mieszkania i prosi o zajęcie się interesami zakładu. Feliks jedzie wieczorem do domu Teresy, a kilkanaście minut później zjawia się tam Rudolf w asyście policji. Zdezorientowany Nowak znowu spędza noc w kawalerce Wacka. Następnego dnia ma duże problemy, by skontaktować się ze wspólniczką. Gdy w końcu mu się to udaje, dowiaduje się, że Teresa nie zamierza wracać. Za to do zakładu pogrzebowego przyjeżdża Rudolf.

Wypadek Pedra

Barbara i Paweł czekają pod salą treningową na zakończenie zajęć, w których biorą udział ich synowie. Nagle otwierają się drzwi i wybiega zdenerwowany trener. Okazuje się, że jeden z chłopców miał wypadek.

Gdy Lubicz i Milewska wchodzą do sali, widzą leżącego na ziemi Pedra. Następnego dnia Pawełek jest przygnębiony. Nie dość, że martwi się o stan zdrowia przyjaciela, to jeszcze poczuwa się do winy – w końcu to on tak niefortunnie przerzucił kolegę przez ramię, że upadł na głowę.

Chłopiec prosi ojca, by pojechali do szpitala i dowiedzieli się o stan zdrowia Pedra. Lubicz próbuje dodzwonić się do Milewskiej, ale kobieta nie odbiera od niego telefonów. Koziełło dowiaduje się od znajomego neurologa, iż Pedro został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej.

Odc.2848. Paweł martwi się o zdrowie Pedra. Wiga stara się uspokoić chłopca.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Paweł dostanie od Bolka propozycję zainwestowania w wydobycie wód geotermalnych i stworzenie firmy „Lubicz Zdrój”. Wiga i Paweł po raz drugi staną na ślubnym kobiercu dopiero za kilka miesięcy. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.