Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Klan. Kłopoty z adopcją

Odc. 2961. Agata i Jacek dowiedzą się, że na razie nie mogą adoptować Damianka, bo do domu dziecka zgłosiła się jego ciotka!

To nie będą kolejne zwykłe odwiedziny Agaty (Maria Niklińska) i Jacka (Tomasz Bednarek) u przebywającego w domu dziecka Damianka. Kiedy zjawią się w gabinecie dyrektorki placówki (Jolanta Banak), dowiedzą się, że niestety, ale nie będą mogli dalej widywać chłopca. – Musimy wstrzymać te spotkania – oznajmi im kobieta.

– Miałam nadzieję, że Damianek znajdzie u państwa prawdziwy dom i że stanie się to niebawem, ale zgłosiła się do nas siostra jego matki... – zacznie argumentować swą decyzję dyrektorka, a do Agaty i Jacka natychmiast dotrze, że – aby móc adoptować Damiana, a przecież już się na to zdecydowali – będą musieli stoczyć zażarty bój z jego ciotką.

Reklama

– Sporo czasu jeszcze upłynie, zanim podejmiemy ostateczną decyzję – stwierdzi dyrektorka domu dziecka. Następnie, widząc ich rozczarowanie, postanowi dać im odrobinę nadziei: – Ciotka Damianka jest mężatką, ma dwoje własnych dzieci, a z moich dotychczasowych informacji wynika, że nie ma tam czystej sytuacji. Jej mąż pije i był notowany za drobne kradzieże – oznajmi i przypomni, że jako urzędniczka jednak musi kierować się przede wszystkim dobrem wychowanka.

– Czyli... czekamy? – zapyta załamany Jacek, a dyrektorka przytaknie. Zrozpaczona Agata wyciągnie z torby niewielką paczuszkę. – Proszę mu to dać – poprosi, ledwo powstrzymując przy tym łzy.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.