Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Klan. Kariera czy dziecko?

Reklama

Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał Lesień-Głowacki), któremu niedawno złożyła małżeńską przysięgę, i ma coraz mniej czasu dla córki.

W dodatku dziennikarze z brukowca, którzy już kiedyś zatruwali jej życie, znów zaczną węszyć wokół niej. Mąż co prawda będzie ją wspierać z całych sił, ale da jej do zrozumienia, że nie o takim życiu marzył, kiedy podejmowali decyzję o zalegalizowaniu swego związku. Ukochany uświadomi jej, że bardzo chciałby, aby nie tylko Zosia (Amelia Malesa) nazywała go tatą. Agnieszka, choć odsuwać będzie od siebie myśl o ponownym zostaniu mamą, w końcu jednak stanie przed koniecznością zastanowienia się, co tak naprawdę jest dla niej w życiu najważniejsze... Czy poświęci karierę, by uszczęśliwić ukochanego mężczyznę i dać mu upragnione dziecko?

Świat Seriali

Zobacz również

  • Paweł dostanie od Bolka propozycję zainwestowania w wydobycie wód geotermalnych i stworzenie firmy „Lubicz Zdrój”. Wiga i Paweł po raz drugi staną na ślubnym kobiercu dopiero za kilka miesięcy. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.