Reklama
  • Piątek, 11 grudnia 2015 (15:05)

    Klan. Janusz rezygnuje z awansu

Odc. 2835. Feliks bardzo mocno angażuje się w problemy Teresy.

Reklama

Teresa po wizytach w kilku bankach jest przygnębiona – tak jak się obawiała, nikt nie chce udzielić jej pożyczki. Feliks radzi, by poza poszukiwaniem funduszy złożyła również doniesienie na Rudolfa. Przecież to on ją okradł ze wszystkich pieniędzy. W trakcie kolejnego spotkania Nowak namawia sfrustrowaną kobietę, by zastanowiła się nad przyjęciem wspólnika do firmy. W ten sposób pozyska pieniądze, dzięki którym spłaci dług.

Póki co Feliks proponuje jej pożyczkę. Teresa jest bardzo wdzięczna i postanawia zrewanżować się zaproszeniem na własnoręcznie przygotowaną kolację. Mężczyzna w czasie posiłku zaczyna prawić jej coraz śmielsze komplementy...

Następnego ranka, gdy kobieta przyrządza śniadanie, Nowak dochodzi do wniosku, że właśnie nadszedł przełomowy moment w jego życiu. W związku z tym postanawia spotkać się z Moniką. Jedzie do Rosso, ale tylko po to, by umówić się na rozmowę w cztery oczy, gdzieś na neutralnym gruncie. Monika jest zaskoczona, ale w końcu się zgadza.

Kilka godzin później byli kochankowie siadają naprzeciwko siebie i... Nowak wyznaje Ross, że ją zdradził i z nią zrywa. Kilkanaście godzin później Feliks już nie jest taki pewny, iż dobrze postąpił. Przede wszystkim wyrzuca sobie sposób, w jaki poinformował Monikę o zdradzie. Natomiast kobieta jest potwornie wściekła!

Nowy dom Agnieszki

Ola spotyka sąsiadkę, która informuje ją, że sprzedaje swoją część bliźniaka. Jednocześnie pyta dziewczynę, czy nie słyszała o kimś zainteresowanym taką nieruchomością. Lubicz po chwili zastanowienia mówi o swojej siostrze.

Agnieszka szybko zapala się do tego pomysłu, ale Janusz jest mu przeciwny – został doceniony w pracy i czeka go awans. Ale tylko pod warunkiem, że wyjedzie do Francji. Aga mimo wszystko umawia się na oglądanie bliźniaka.

Janusz w końcu jedzie z rodziną, ale nadal uważa, że nie powinni kupować tego domu. Jednak kilka dni później, po spotkaniu z szefem centrali, mężczyzna oznajmia, że jednak zostaje w Polsce i... chce nowego domu.

Świat Seriali
Więcej na temat:Janusz | Janusz | 'Klan' | "Klan" | Klan | „Klan” | Agnieszka | Ross | Ola

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.