Reklama
  • Piątek, 26 lutego 2016 (14:34)

    Klan. Janusz oświadcza się Agnieszce

Agnieszka przez lata zarzekała się, że nie wyjdzie za mąż, ale w końcu przyjmuje oświadczyny Janusza!

Doktor Dębińska cały czas myśli o pacjencie, który zmarł w jej poczekalni. Ma wyrzuty sumienia, że coś zaniedbała. Chce nawet jechać do zakładu patomorfologii, by dowiedzieć się, co wykazała sekcja zwłok.

Tymczasem Elżbieta proponuje Michałowi, by razem z Zytą wziął udział w maratonie tanga organizowanym przez nią i Krzysztofa. Chojnicki obiecuje zapytać żonę. Ku jego zdziwieniu, kobieta bardzo chętnie się zgadza.

Reklama

Po przeprowadzce Wigi, na Truskawieckiej zapanowały nowe porządki. Jako pierwszy doświadczył tego Pawełek, który przed wyjściem na zajęcia zimy w mieście, przygotował sobie tradycyjną przekąskę – rogala z kremem czekoladowym. Widząc to, lekarka natychmiast robi mu zdrową kanapkę.

Chłopiec jest z tego powodu zły i zarzeka się, że jej nie zje. Tymczasem Darek wraca ze spotkania z szefami swojej firmy. Okazuje się, że ma szansę na objęcie kierowniczego stanowiska przy międzynarodowej inwestycji. Jest tylko jeden warunek, musi zdać egzamin z angielskiego.

Zmartwienia

Widząc smutną minę Zyty, Bogna pyta, czy oprócz choroby ojca coś jeszcze ją martwi. Żona Michała potwierdza i opowiada rehabilitantce o śmierci swojego dziecka. Kobieta z pełnym zrozumieniem wysłuchuje opowieści, a na końcu wyznaje, że zna taką sytuację z własnego doświadczenia.

Kilka godzin później Zyta wspomina mężowi, iż doskonale jej się rozmawiało z rehabilitantką ojca. Chojnicki nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy. W tym samym czasie Janusz, przy wsparciu Zosi, dochodzi do wniosku, że powinien oświadczyć się Agnieszce. Dziewczynka informuje o wszystkim matkę.

Gotowa na ślub!

Zaskoczony Janusz nie może uwierzyć, że ukochana jest gotowa na małżeństwo. Aga wyjaśnia mu, że oprócz powodów emocjonalnych ma także racjonalne, by podjąć taką decyzję.

Natomiast Koziełło wybiera się na wystawę numizmatyczną. W ostatniej chwili Anna informuje go, że nie będzie mu towarzyszyć, bo jedzie do Zakąsek.

Tak jak obawiał się Tadeusz, Anna po śniegowej bitwie w Zakąskach, w czasie której została trafiona śnieżką, ma pod okiem „śliwkę”. Tymczasem w czasie uroczystej kolacji, na którą Aga zaprosiła Olę i Rafała, Janusz oficjalnie oświadcza się Lubiczównie.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.