Reklama
  • Poniedziałek, 11 stycznia 2016 (10:00)

    Klan. Jak w tym roku będzie wyglądać Wigilia u Lubiczów?

Odc. 2858. Barbara wyjaśnia Widze, że to strach o syna spowodował jej nieodpowiednie zachowanie.

Reklama

Pawełek jest przygnębiony awanturą, którą poprzedniego dnia Barbara zrobiła w klubie judo. Zastanawia się, czy Milecka rzeczywiście może doprowadzić do zamknięcia szkoły walki. Ojciec go uspokaja i twierdzi, że na pewno do tego nie dojdzie. Barbara natychmiast się uspokoi, gdy stan Pedra się poprawi.

Niebawem Lubicz uzyskuje informację od doktora Kulskiego, że rzeczywiście chłopiec zaczyna wracać do zdrowia. Kilka dni później, w Wigilię, Pedro wychodzi ze szpitala. Tuż przed otrzymaniem wypisu Pawełek i trener odwiedzają syna Barbary. Milecka, już w znacznie lepszym humorze, spokojna, że może na święta zabrać syna do domu, proponuje młodemu Lubiczowi, że go odwiezie. W domu Lubiczów kobieta zastaje tylko Wigę. Składa więc na jej ręce życzenia świąteczne i... przeprasza za swoje wcześniejsze zachowanie.

Operacja Marysi

Elżbieta po raz kolejny odwiedza Sandrę w szpitalu. Kobiety rozmawiają o terminie porodu i beztrosko żartują. Nagle, po kolejnym wybuchu śmiechu, dziewczyna czuje, że właśnie zaczął się poród. Chojnicka natychmiast dzwoni do syna, a Michał przerywa spotkanie z Zytą i jedzie do szpitala. Kilka dni później Ela i Jerzy zastanawiają się nad przyszłością swojej nowej wnuczki – Marysi.

Dziewczynka trafiła na oddział intensywnej terapii, a niebawem ma być operowana. W wigilijne popołudnie Sandra i Michał czekają na szpitalnym korytarzu na zakończenie zabiegu, jakiemu poddana została ich córeczka. W końcu z bloku operacyjnego wychodzi lekarka i informuje rodziców, że wszystko poszło dobrze – przetoka w przeponie została zamknięta i są bardzo duże szanse na normalny rozwój dziecka. Szczęśliwy Michał jedzie do rodzinnego domu, by bliskim przekazać dobre nowiny.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po rozmowie z Danielem Beata uzna, że nie może pozwolić, by Małgosia się z nim spotkała! Monika i Feliks upewnią się, że Daniel na zawsze zerwał z „Dziećmi słońca” i nigdy już nie da się... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.