Reklama
  • Wtorek, 8 marca 2016 (15:34)

    Klan. Gdzie zniknęła Małgosia?

Rodzina próbuje dowiedzieć się, gdzie na cztery dni zniknęła Małgosia. A Bolek zaczyna myśleć o przyszłości firmy.

Zaniepokojona Beata jedzie do szkoły Małgosi, licząc na to, że mimo ferii sekretariat placówki normalnie pracuje – Boreckiej zależy na uzyskaniu telefonu rodziców Laury.

Wprawdzie zastaje sekretarkę, ale kobieta, powołując się na ochronę danych osobowych, odmawia jej udostępnienia informacji. Jest jednak na tyle miła, że sama dzwoni do rodziców przyjaciółki Małgosi.

Reklama

Kilka godzin później Jacek, zaalarmowany telefonem byłej żony, zjawia się w jej mieszkaniu. Zastaje tam matkę Laury. Po kilku minutach wspólnych ustaleń wszyscy dochodzą do wniosku, że dziewczynki wyprowadziły ich w pole.

Choć Borecka naciska córkę, ta nie chce powiedzieć, gdzie spędziła cztery dni. Gdy Beata sięga po emocjonalne argumenty, Małgosia wypomina jej zniknięcie na dwa lata. W szkole dziewczyna ustala z przyjaciółką wspólny front – przyznają się do wyjazdu na imprezę z kolegami i wtedy rodzice dadzą im spokój. Rafalskiego jednak takie tłumaczenie nie przekonuje.

W tym czasie Bożenka dostaje rolę w serialu. Zamiast cieszyć się z sukcesu ukochanej, Miłosz jest obrażony. Za całą sytuację obwinia Ulę, która jego zdaniem namąciła Bożence w głowie, obiecując jej karierę aktorską.

Natomiast Kamila gratuluje przyjaciółce wygranego castingu. Wpada na pomysł, jak można wykorzystać występ Bożenki do promocji ich sklepu z ubraniami. Tymczasem Rafalski podejrzewa, że Małgosia wpadła w szpony sekty.

Doktor Koziełło dochodzi do wniosku, że wraz z żoną powinni jakoś uczcić zaręczyny Wigi i Pawła. Sugeruje więc Annie, by zaprosić przyjaciół na kolację.

Gdy posiłek dobiega końca, gospodyni odbiera telefon z Feminy. Jedna z pracownic informuje ją, że nowa podopieczna najprawdopodobniej zaczęła rodzić. Lekarze z partnerkami ruszają na pomoc.

Natomiast do domu Uli przyjeżdża Bolek. W czasie kolacji zaczyna snuć plany przejęcia firmy przez Miłosza. Chłopak po raz kolejny mówi, iż nie jest tym zainteresowany.

Anna cały czas jest pod wrażeniem wydarzeń poprzedniego wieczoru. Tego jeszcze nie było! Czworaczki w Feminie! Surmaczowa jest zdania, że sprawę trzeba nagłośnić medialnie – po południu zjawia się z ekipą telewizyjną w Elmedzie.

Okazuje się, że dziennikarze chcą przeprowadzić wywiad z Koziełłą. A na końcu lekarz ma dać popis gry na akordeonie...

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.