Reklama
  • Wtorek, 1 marca 2016 (10:05)

    Klan. Darek zaprzyjaźnia się z native speakerem

Odc. 2894. Wściekła Czesia chce, by Zygmunt powiedział jej wszystko, co wie o Mike’u.

Reklama

Po skończonym joggingu Czesia zagląda do zaprzyjaźnionej herbaciarni. W czasie rozmowy opowiada Zygmuntowi o problemach męża z nauką angielskiego. Ten podsuwa jej pewne rozwiązanie...

Po powrocie do domu Kurzawska sugeruje mężowi, by może nie kupował kolejnego cudownego urządzenia zachwalanego w internecie, ale za to zatrudnił native speakera. Mężczyzna początkowo nie wygląda na przekonanego. Jednak następnego dnia gdy żona po raz kolejny sugeruje, iż najszybciej przyswaja się zwroty i słówka w trakcie rozmowy, ulega.

Bierze od ukochanej wizytówkę, którą dostała od Zygmunta i umawia się z nauczycielem na popołudnie. Mike, Australijczyk studiujący w Warszawie, okazuje się przesympatycznym młodym człowiekiem. Panowie szybko nawiązują kontakt i Darek zaprasza nauczyciela na kolację.

Następnego dnia Kurzawski jest podekscytowany i informuje żonę, że znów umówił się z Australijczykiem. Czesię nieco przeraża zapał męża, ale nie protestuje. Gdy jednak Mike staje się stałym gościem w ich domu, zaczyna być nieco zirytowana – ma pretensje, że Darek zaniedbuje ją i Anulkę, a cały swój wolny czas poświęca na spotkania z nowym znajomym.

Czarę goryczy przelewa wyjście Kurzawskiego na kolację służbową, z której nie wraca na noc, a rano okazuje się, że spał u Mike’a. Czesia postanawia „prześwietlić” osobę nauczyciela. W tym celu udaje się do herbaciarni Zygmunta.

Poczwórny poród

W trakcie kolacji, na którą Anna i Tadeusz zaprosili Pawła z narzeczoną, Surmaczowa odbiera telefon z Feminy. Okazuje się, że jedna z podopiecznych fatalnie się czuje i wszystko wskazuje na to, że rozpoczęła się akcja porodowa.

Lekarze z partnerkami ruszają na pomoc i uczestniczą w porodzie czworaczków. Następnego dnia Anna postanawia wykorzystać to niezwykłe wydarzenie do promowania fundacji.

Zaprasza więc ekipę telewizyjną, która przeprowadza wywiad z Koziełło. A kończy go... koncert akordeonowy.

Świat Seriali
Więcej na temat:Mike Posner | 'Klan' | "Klan" | Klan | „Klan” | Lekarze | lekarze

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.