Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Klan. Członkowie sekty porywają Daniela

Odc. 2964. Choć Darek nie daje żonie powodów do zazdrości, to Czesia i tak jest przekonana, że mąż niebawem ją porzuci.

Reklama

Antek i Jerzy są przygnębieni. Ponieważ deweloper, z którym współpracowali stracił płynność finansową, nie mogą wyegzekwować od niego pieniędzy. Chojnicki jest podwójnie przybity – nie tylko martwi się o przyszłość firmy, ale także nie wie, jak ma o całej sytuacji powiedzieć Elżbiecie. A żona właśnie doszła do wniosku, że nadszedł doskonały czas na wakacje...

Kilka dni później Jerzy ze współpracownikami szykuje się do decydującej rozmowy z przedstawicielem dewelopera. Niestety, w ostatniej chwili sprytny przedsiębiorca odwołuje spotkanie. Chojnicki z ciężkim sercem opowiada o wszystkim żonie.

Obydwoje zdają sobie sprawę, że w całej sytuacji najgorsze jest to, że w feralnej inwestycji zostały „utopione” pieniądze należące do ich syna. Jerzy umawia się z Michałem, który właśnie wrócił z wakacji i przekazuje mu hiobowe wieści.

Po rozmowie z Sandrą młody Chojnicki decyduje się poinformować Zytę o krachu finansowym. W przeciwieństwie do męża, kobieta wcale nie sądzi, że sprawa jest beznadziejna.

Uważa, że kluczową sprawą jest dokończenie budowy osiedla, a do tego konieczny będzie nowy inwestor. I ona ma pomysł, kto mógłby nim zostać. Zirytowany Michał zjawia się w biurze ojca i przedstawia mu plan naprawczy żony.

Zazdrość o męża

U Czesi zjawia się Mike i to z bagażem Darka. Zaczyna przekonywać dziewczynę, że mąż nie wróci dziś ze Słowacji, bo od razu pojechał do oddziału swojej firmy w Norwegii.

Po chwili okazuje się, że to jedynie żart, ale nieco później Darek informuje Czesię, iż rzeczywiście niebawem będzie musiał wyjechać na budowę do Estonii.

Kurzawską przygnębiają ciągłe wojaże męża, a na dodatek zaczyna podejrzewać, że coś go łączy z Mają, norweską panią prezes.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Okaże się, że Agnieszka i Janusz od kilku dni są... małżeństwem! Czy Jerzy w końcu powie żonie, że nie stać ich ani na wakacje, ani na remont domu? więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.