Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Klan. Członkowie sekty porywają Daniela

Odc. 2964. Choć Darek nie daje żonie powodów do zazdrości, to Czesia i tak jest przekonana, że mąż niebawem ją porzuci.

Reklama

Antek i Jerzy są przygnębieni. Ponieważ deweloper, z którym współpracowali stracił płynność finansową, nie mogą wyegzekwować od niego pieniędzy. Chojnicki jest podwójnie przybity – nie tylko martwi się o przyszłość firmy, ale także nie wie, jak ma o całej sytuacji powiedzieć Elżbiecie. A żona właśnie doszła do wniosku, że nadszedł doskonały czas na wakacje...

Kilka dni później Jerzy ze współpracownikami szykuje się do decydującej rozmowy z przedstawicielem dewelopera. Niestety, w ostatniej chwili sprytny przedsiębiorca odwołuje spotkanie. Chojnicki z ciężkim sercem opowiada o wszystkim żonie.

Obydwoje zdają sobie sprawę, że w całej sytuacji najgorsze jest to, że w feralnej inwestycji zostały „utopione” pieniądze należące do ich syna. Jerzy umawia się z Michałem, który właśnie wrócił z wakacji i przekazuje mu hiobowe wieści.

Po rozmowie z Sandrą młody Chojnicki decyduje się poinformować Zytę o krachu finansowym. W przeciwieństwie do męża, kobieta wcale nie sądzi, że sprawa jest beznadziejna.

Uważa, że kluczową sprawą jest dokończenie budowy osiedla, a do tego konieczny będzie nowy inwestor. I ona ma pomysł, kto mógłby nim zostać. Zirytowany Michał zjawia się w biurze ojca i przedstawia mu plan naprawczy żony.

Zazdrość o męża

U Czesi zjawia się Mike i to z bagażem Darka. Zaczyna przekonywać dziewczynę, że mąż nie wróci dziś ze Słowacji, bo od razu pojechał do oddziału swojej firmy w Norwegii.

Po chwili okazuje się, że to jedynie żart, ale nieco później Darek informuje Czesię, iż rzeczywiście niebawem będzie musiał wyjechać na budowę do Estonii.

Kurzawską przygnębiają ciągłe wojaże męża, a na dodatek zaczyna podejrzewać, że coś go łączy z Mają, norweską panią prezes.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.