Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:37)

    Klan. Czesia narzeka na męża

Maciek postanawia pójść na kurs prawa jazdy. Natomiast Czesia jest niezadowolona z ciągłych wyjazdów męża.

Po powrocie z Topolina Wiga ma gościa. Surmaczowa dopytuje się o stan zdrowia Pawła. Chce też wiedzieć, kiedy Dębińska i Lubicz powtórnie staną na ślubnym kobiercu. A firma Jerzego i Antka zaczyna mieć poważne problemy finansowe.

Rozżalona Czesia opowiada Grażynce, że Darek ostatnio mało czasu spędza w domu. Ledwo wrócił z jednego służbowego wyjazdu, już zapowiada, że niebawem będzie musiał udać się w podróż. Okazuje się, że kłopoty kuzynki, to nie jedyne zmartwienie Grażynki – Maciek postanawia rozpocząć kurs prawa jazdy.

Reklama

Rano Monika przypomina synowi, że ma ich odwiedzić Beata. Prosi go także, by zajął się Feliksem. W końcu to jego kulinarne eksperymenty doprowadziły Nowaka do problemów z żołądkiem.

Radosna Bożenka odwiedza Grażynkę, by pochwalić się obronioną pracą magisterską. Gdy dowiaduje się o pomyśle Maćka, stara się przekonać matkę, że chłopak przynajmniej powinien spróbować.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.