Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:37)

    Klan. Czesia narzeka na męża

Maciek postanawia pójść na kurs prawa jazdy. Natomiast Czesia jest niezadowolona z ciągłych wyjazdów męża.

Po powrocie z Topolina Wiga ma gościa. Surmaczowa dopytuje się o stan zdrowia Pawła. Chce też wiedzieć, kiedy Dębińska i Lubicz powtórnie staną na ślubnym kobiercu. A firma Jerzego i Antka zaczyna mieć poważne problemy finansowe.

Rozżalona Czesia opowiada Grażynce, że Darek ostatnio mało czasu spędza w domu. Ledwo wrócił z jednego służbowego wyjazdu, już zapowiada, że niebawem będzie musiał udać się w podróż. Okazuje się, że kłopoty kuzynki, to nie jedyne zmartwienie Grażynki – Maciek postanawia rozpocząć kurs prawa jazdy.

Reklama

Rano Monika przypomina synowi, że ma ich odwiedzić Beata. Prosi go także, by zajął się Feliksem. W końcu to jego kulinarne eksperymenty doprowadziły Nowaka do problemów z żołądkiem.

Radosna Bożenka odwiedza Grażynkę, by pochwalić się obronioną pracą magisterską. Gdy dowiaduje się o pomyśle Maćka, stara się przekonać matkę, że chłopak przynajmniej powinien spróbować.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Wielbiciele najdłuższej w TVP sagi mogą już spać spokojnie. Klan zostaje w telewizji! – Od zeszłego tygodnia jesteśmy na planie – potwierdził w rozmowie z nami ucieszony Tomasz Stockinger (61)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.