Reklama
  • Piątek, 18 marca 2016 (13:34)

    Klan. Coraz poważniejszy konflikt z Małgosią

Konflikt Małgosi z matką wyraźnie się nasila. Borecka nie potrafi dogadać się z córką. A Jeremiasz kłóci się ze Stasią.

Zdenerwowana Beata opowiada matce, że Ramona zasugerowała, iż Małgosia mogła trafić do sekty. Elżbieta radzi jej kontakt z ośrodkiem monitorowania sekt i grup wyznaniowych. Wspomina, że właśnie tam szukała wsparcia, gdy Borecka zaginęła.

Niestety, Beata ma za mało informacji o grupie, by ośrodek mógł ją zidentyfikować. Ale jego pracownicy udzielają matce kilku cennych rad – sugerują, by uważnie słuchać tego, co mówi Małgosia, sprawdzać jej kontakty i strony, które odwiedza w internecie. I wszystko skrupulatnie zapisywać.

Reklama

Natomiast Feliks zgłasza się do prawnika. Chce dowiedzieć się, jakie ma prawa do firmy Teresy.

Uradowana Surmaczowa opowiada Widze o niespodziewanej wizycie matki czworaczków. Okazuje się, że pani Pączek zrozumiała swój błąd i przeprosiła Annę. Później kobiety wspólnie zdecydowały, że wybiorą na sponsora firmę ubezpieczeniową. Niestety, niebawem okazuje się, że obaj sponsorzy wycofali się ze swojej oferty.

Wiga pociesza Surmaczową i sugeruje, by nie ustawała w poszukiwaniach innego sposobu, który pozwoli jej pomóc młodej matce.

Tymczasem do Oli zgłaszają się dzieci Szymczaka. Proszą ją o pomoc w odnalezieniu ojca. Ewa podejrzewa, iż mężczyzna znowu znalazł się w szponach nałogu hazardowego i stracił kontakt z rzeczywistością.

Lubiczówna rozpoczyna swoje poszukiwania od telefonów do szpitali. W jednym z nich znajduje podopiecznego, który trafił do kliniki na skutek pobicia.

W tym samym czasie Feliks spotyka w parku Bogdana. Detektyw opowiada Nowakowi, że właśnie wybiera się na wykład, na który zupełnie nie ma ochoty. Feliks deklaruje, iż chętnie go zastąpi.

W domu Rafalskich wybucha kłótnia sprowokowana przez Jaśka. Beata próbuje załagodzić konflikt i to właśnie na niej Małgosia wyładowuje swoją agresję. Dziewczyna zarzuca matce, że wysłała na wykład Feliksa, żeby ją szpiegował. A chwilę później bardzo zdenerwowana wybiega z domu.

Zapłakana Borecka odwiedza matkę i żali się jej na zachowanie córki. Elżbieta obiecuje jej, że porozmawia z wnuczką. Natomiast Stasia ma dobre wiadomości dla Jeremiasza – Uniwersytet Trzeciego Wieku organizuje wycieczkę do Wilna na Kaziuki. I Baucka oczywiście ich zapisała. Jednak urażony senior zdecydowanie odmawia udziału w wyprawie.

W czasie wieczornej wizyty Wandy i Wiesia atmosfera jest nadal napięta. Orzeszko proponuje zakład – jeśli panie wygrają w brydża, wszyscy jadą do Wilna.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.