Reklama
  • Czwartek, 31 marca 2016 (11:05)

    Klan. Bożenka oskarżona o romans

Reklama

Bożenka wraca z zagranicznego planu filmowego. Z lotniska odbiera ją Miłosz. Gdy po powrocie do domu mąż schodzi do samochodu po bagaże, dziewczyna mówi Uli, że nie jest zadowolona z wyjazdu.

Następnego dnia na spotkaniu z przyjaciółkami Kozuniowa narzeka na atmosferę, jaka panowała na planie – odtwórczyni głównej roli traktowała ją jak powietrze...

Kilka dni później Ula robiąc zakupy zwraca uwagę na pierwszą stronę Gazety Brukowej, na której jest zdjęcie Bożenki. Z notatki pod nim wynika, że młoda aktorka miała romans z... reżyserem. Kazuniowa jest oburzona i obawia się reakcji męża. Rzeczywiście, Miłosz po przeczytaniu artykułu wychodzi bez słowa na nocne zdjęcia. A następnego dnia rano żąda od żony wyjaśnień.

Bożenka tłumaczy mu, że zdjęcie zrobiono w zupełnie neutralnej sytuacji, a tekst o romansie jest czystą konfabulacją redaktora. Kozuń jest wściekły i jedzie do redakcji gazety. Jednak tam nie udaje mu się ustalić, kto jest autorem artykułu.

Zwraca się więc z prośbą o pomoc do Agnieszki, która kiedyś pracowała w tabloidzie. Przepytana przez Lubiczównę jedna z redaktorek, naprowadza ją na ślad... Marty.

Niedługo później do Miłosza dzwoni Ola i informuje go, że jeśli chce porozmawiać z dziennikarką, powinien odwiedzić ślizgawkę. Chłopak od razu jedzie na lodowisko, a w chwilę później zjawia się tam również jego żona. Między kobietami dochodzi do awantury...

Choroba Pawła

Paweł próbuje zbagatelizować swoje kiepskie samopoczucie i krwotok z nosa. Wiga przypomina sobie, że ukochany ostatnio robił badania kontrolne i prosi go o pokazanie wyników.

Gdy Lubicz wraca z kliniki, Dębińska wypytuje go, co wykazały medyczne analizy. Mężczyzna sprytnie unika odpowiedzi, a w chwilę później na Truskawieckiej zjawia się Anna i rozmowa schodzi na temat ślubu.

Następnego dnia jednak Wiga nie daje się zwieść i Lubicz w końcu przyznaje, że jest chory na białaczkę limfatyczną.

Świat Seriali

Zobacz również

  • Nic takiego się nie wydarzy. „Klan” na pewno zostaje i jesienią zobaczymy nowe odcinki. I na pewno nie zabraknie niespodzianek. Agnieszka Kaczorowska (24), czyli serialowa Bożenka,... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.