Reklama
  • Piątek, 26 sierpnia 2016 (15:37)

    Klan. Błędy i nowe wyzwania

Reklama

Klan nie zniknie z anteny TVP1! Trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu, a my – jako pierwsi – zdradzamy, co wydarzy się w życiu Lubiczów po wakacjach.

20. sezon „Klanu” rozpocznie się od pełnej emocji rozmowy Wigi (Dorota Kamińska) i Anny (Joanna Żółkowska) o Pawle (Tomasz Stockinger). Dowiemy się z niej, że Lubicz, który podczas swego ślubu zasłabł i nie był w stanie złożyć ukochanej małżeńskiej przysięgi, przeszedł intensywną kurację i powoli wraca do zdrowia.

– Jest osłabiony, po chemii... Musi się oszczędzać i obserwować organizm, ale choroba jest w remisji – poinformuje Surmaczową Dębińska, a na pytanie, czy zamierzają znów stanąć na ślubnym kobiercu, odpowie, że nie zrezygnowali z zalegalizowania związku, ale tym razem nie chcą się śpieszyć. – Planujemy pobrać się w okolicach Bożego Narodzenia – zdradzi Wiga.

Wszyscy członkowie klanu Lubiczów staną po wakacjach w obliczu nowych wyzwań, ale też będą musieli walczyć z przeszłością.

Wspierana przez Rafalskiego (Jacek Borkowski) Beata (Magdalena Wójcik) poruszy niebo i ziemię, by wyrwana ze szponów sekty Małgosia (Suzanna von Nathusius) znów była radosną i z optymizmem patrzącą w przyszłość nastolatką.

Agata (Maria Niklińska) i Jacek (Tomasz Bednarek) zmuszeni zostaną do rozstania się z marzeniami o adoptowaniu Damianka, który trafi pod opiekę ciotki. Boreccy dojdą do wniosku, że powinni jednak postarać się o własne dziecko!

O wspólnym potomku coraz częściej będą też myśleć Agnieszka (Paulina Holtz) i Janusz (Michał Lesień), którzy zrozumieją, że nie potrafią bez siebie żyć.

Tymczasem czarne chmury zawisną nad związkiem Czesi (Anna Powierza) i Darka (Dariusz Lewandowski). Kurzawska kategorycznie sprzeciwi się wyjazdowi męża do pracy najpierw w Norwegii, a zaraz potem w Estonii, przypuszczając, że Darek rwie się nie tyle do zarabiania pieniędzy, co do swej nowej szefowej.

– Ta bezwzględna korporacyjna hiena chce rozbić naszą rodzinę – zwierzy się Czesia Grażynie (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i doda, że za nic nie pozwoli Darkowi wyjechać.

W obliczu poważnych problemów staną też Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk). Nie dość, że firma Jurka i Antka (Mirosław Jękot) znajdzie się na skraju bankructwa, to w dodatku dom Chojnickich na Sadybie, po wynajęciu go filmowcom, nadawać się będzie do generalnego remontu...

A.IM

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.