Reklama
  • Piątek, 26 sierpnia 2016 (15:37)

    Klan. Błędy i nowe wyzwania

Reklama

Klan nie zniknie z anteny TVP1! Trwają zdjęcia do nowych odcinków serialu, a my – jako pierwsi – zdradzamy, co wydarzy się w życiu Lubiczów po wakacjach.

20. sezon „Klanu” rozpocznie się od pełnej emocji rozmowy Wigi (Dorota Kamińska) i Anny (Joanna Żółkowska) o Pawle (Tomasz Stockinger). Dowiemy się z niej, że Lubicz, który podczas swego ślubu zasłabł i nie był w stanie złożyć ukochanej małżeńskiej przysięgi, przeszedł intensywną kurację i powoli wraca do zdrowia.

– Jest osłabiony, po chemii... Musi się oszczędzać i obserwować organizm, ale choroba jest w remisji – poinformuje Surmaczową Dębińska, a na pytanie, czy zamierzają znów stanąć na ślubnym kobiercu, odpowie, że nie zrezygnowali z zalegalizowania związku, ale tym razem nie chcą się śpieszyć. – Planujemy pobrać się w okolicach Bożego Narodzenia – zdradzi Wiga.

Wszyscy członkowie klanu Lubiczów staną po wakacjach w obliczu nowych wyzwań, ale też będą musieli walczyć z przeszłością.

Wspierana przez Rafalskiego (Jacek Borkowski) Beata (Magdalena Wójcik) poruszy niebo i ziemię, by wyrwana ze szponów sekty Małgosia (Suzanna von Nathusius) znów była radosną i z optymizmem patrzącą w przyszłość nastolatką.

Agata (Maria Niklińska) i Jacek (Tomasz Bednarek) zmuszeni zostaną do rozstania się z marzeniami o adoptowaniu Damianka, który trafi pod opiekę ciotki. Boreccy dojdą do wniosku, że powinni jednak postarać się o własne dziecko!

O wspólnym potomku coraz częściej będą też myśleć Agnieszka (Paulina Holtz) i Janusz (Michał Lesień), którzy zrozumieją, że nie potrafią bez siebie żyć.

Tymczasem czarne chmury zawisną nad związkiem Czesi (Anna Powierza) i Darka (Dariusz Lewandowski). Kurzawska kategorycznie sprzeciwi się wyjazdowi męża do pracy najpierw w Norwegii, a zaraz potem w Estonii, przypuszczając, że Darek rwie się nie tyle do zarabiania pieniędzy, co do swej nowej szefowej.

– Ta bezwzględna korporacyjna hiena chce rozbić naszą rodzinę – zwierzy się Czesia Grażynie (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) i doda, że za nic nie pozwoli Darkowi wyjechać.

W obliczu poważnych problemów staną też Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) i Jerzy (Andrzej Grabarczyk). Nie dość, że firma Jurka i Antka (Mirosław Jękot) znajdzie się na skraju bankructwa, to w dodatku dom Chojnickich na Sadybie, po wynajęciu go filmowcom, nadawać się będzie do generalnego remontu...

A.IM

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.