Reklama
  • Piątek, 5 lutego 2016 (15:34)

    Klan. Beata dowiaduje się o kłamstwie Jaśka

Michał robi wszystko, by odzyskać Zytę. Natomiast Beata przez przypadek dowiaduje się, że Jasiek nadal jest z Ramoną.

Gdy Jacek, Agata i Małgosia razem wychodzą z domu, Borecki nagle pyta córkę, czy to ona wzięła z jego portfela sporą sumę pieniędzy. Dziewczyna reaguje złością i agresją.

Tymczasem Kasia spotyka się z Dominikiem. Nie chce słuchać jego tłumaczeń i zaskoczonemu chłopakowi oświadcza, że z nim zrywa. Niedługo później do domu wraca Grażynka i zastaje córkę w fatalnym nastroju.

Reklama

Dziewczyna oświadcza, że zgodnie z planami rozstała się z Dominikiem i... już tego bardzo żałuje. Przysłuchujący się rozmowie Leopold uważa, że jeszcze nie wszystko stracone i proponuje, że zawiezie Kasię do chłopaka.

Rozżalona Beata odwiedza Elżbietę w aptece. Zwierza się matce, że zawiodła się na synu. Nie dość, że znowu jest z Ramoną, to jeszcze ją oszukał. Sam się przyznał, że Jowita, a właściwie Iza, nigdy nie była jego dziewczyną.

Natomiast Ula po raz pierwszy występuje w roli agentki Arkadiusza. I od razu ma do czynienia ze złośliwą dziennikarką. Kobieta oświadcza Kwapisz, że Nowik ma już impresario.

Uśmiechnięta Sandra oświadcza Michałowi, że stan ich córki wyraźnie się poprawił – lekarze przewidują, że już wkrótce wypiszą ją do domu. Chojnicki zapewnia kobietę, że odwiezie ją i dziecko do domu.

Kilka godzin później Michał zjawia się w domu rodziców Zyty. W czasie rozmowy z żoną pokazuje jej umowę przedwstępną dotyczącą sprzedaży jego mieszkania i zaczyna snuć plany dotyczące ich wspólnego domu.

Po krótkim wahaniu Ramona jedzie na spotkanie z Beatą

Na początku przeprasza kobietę za kłamstwa dotyczące Jowity. Niespodziewanie w domu pojawia się Jasiek i... rozmowa trwa dalej. Borecka ostatecznie zgadza się, by syn spotykał się z Ramoną, ale chce, żeby chłopak nadal mieszkał z nią i Piotrem. No i oczywiście nie może zawalać nauki. Zakochani z radością przystają na takie warunki.

Skruszony Paweł przyznaje się Widze, że poprzedniego wieczoru trochę zasiedział się u Mileckiej, gdy pojechał odebrać syna. Informuje też ukochaną, że bardzo zaskoczyła go informacja, iż Barbara chce adoptować dziecko.

Dentystka bardzo sceptycznie podchodzi do pomysłu Mileckiej – uważa, że to jedynie kaprys bogatej kobiety, która chce zapewnić towarzystwo synowi. W tym samym czasie Urszula odwiedza Arkadiusza i dopytuje się, jak idzie praca nad komponowaniem koncertu.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Wielbiciele najdłuższej w TVP sagi mogą już spać spokojnie. Klan zostaje w telewizji! – Od zeszłego tygodnia jesteśmy na planie – potwierdził w rozmowie z nami ucieszony Tomasz Stockinger (61)... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.