Reklama
  • Piątek, 5 lutego 2016 (15:34)

    Klan. Beata dowiaduje się o kłamstwie Jaśka

Michał robi wszystko, by odzyskać Zytę. Natomiast Beata przez przypadek dowiaduje się, że Jasiek nadal jest z Ramoną.

Gdy Jacek, Agata i Małgosia razem wychodzą z domu, Borecki nagle pyta córkę, czy to ona wzięła z jego portfela sporą sumę pieniędzy. Dziewczyna reaguje złością i agresją.

Tymczasem Kasia spotyka się z Dominikiem. Nie chce słuchać jego tłumaczeń i zaskoczonemu chłopakowi oświadcza, że z nim zrywa. Niedługo później do domu wraca Grażynka i zastaje córkę w fatalnym nastroju.

Reklama

Dziewczyna oświadcza, że zgodnie z planami rozstała się z Dominikiem i... już tego bardzo żałuje. Przysłuchujący się rozmowie Leopold uważa, że jeszcze nie wszystko stracone i proponuje, że zawiezie Kasię do chłopaka.

Rozżalona Beata odwiedza Elżbietę w aptece. Zwierza się matce, że zawiodła się na synu. Nie dość, że znowu jest z Ramoną, to jeszcze ją oszukał. Sam się przyznał, że Jowita, a właściwie Iza, nigdy nie była jego dziewczyną.

Natomiast Ula po raz pierwszy występuje w roli agentki Arkadiusza. I od razu ma do czynienia ze złośliwą dziennikarką. Kobieta oświadcza Kwapisz, że Nowik ma już impresario.

Uśmiechnięta Sandra oświadcza Michałowi, że stan ich córki wyraźnie się poprawił – lekarze przewidują, że już wkrótce wypiszą ją do domu. Chojnicki zapewnia kobietę, że odwiezie ją i dziecko do domu.

Kilka godzin później Michał zjawia się w domu rodziców Zyty. W czasie rozmowy z żoną pokazuje jej umowę przedwstępną dotyczącą sprzedaży jego mieszkania i zaczyna snuć plany dotyczące ich wspólnego domu.

Po krótkim wahaniu Ramona jedzie na spotkanie z Beatą

Na początku przeprasza kobietę za kłamstwa dotyczące Jowity. Niespodziewanie w domu pojawia się Jasiek i... rozmowa trwa dalej. Borecka ostatecznie zgadza się, by syn spotykał się z Ramoną, ale chce, żeby chłopak nadal mieszkał z nią i Piotrem. No i oczywiście nie może zawalać nauki. Zakochani z radością przystają na takie warunki.

Skruszony Paweł przyznaje się Widze, że poprzedniego wieczoru trochę zasiedział się u Mileckiej, gdy pojechał odebrać syna. Informuje też ukochaną, że bardzo zaskoczyła go informacja, iż Barbara chce adoptować dziecko.

Dentystka bardzo sceptycznie podchodzi do pomysłu Mileckiej – uważa, że to jedynie kaprys bogatej kobiety, która chce zapewnić towarzystwo synowi. W tym samym czasie Urszula odwiedza Arkadiusza i dopytuje się, jak idzie praca nad komponowaniem koncertu.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Po awansie na stanowisko wiceministra Agnieszka (Paulina Holtz) szybko dojdzie do wniosku, że nowe obowiązki odciągają ją od najbliższych. Zda sobie sprawę, że zaniedbuje Janusza (Michał... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.