Reklama
  • Czwartek, 31 marca 2016 (11:05)

    Czy to koniec serialu "Klan"?

Fani Zadrżeli. Wszystko wskazuje na to, że po dwóch dekadach emisji rodzina lubiczów zniknie z anteny!

Niepokojące wieści pojawiły się na początku lutego, kiedy to przedstawiciele najdłużej emitowanej polskiej produkcji „Klan” nie zostali zaproszenie na konferencję ramówkową TVP 1.

– Mamy podpisane kontrakty do końca bieżącego sezonu, ale co będzie dalej? – pytał Tomasz Stockinger na łamach jednego z tygodników. Wówczas jeszcze mało kto podzielał obawy serialowego Lubicza. Niestety, te nie okazały się bezpodstawne.

Reklama

– Szanujemy „Klan” i jego widzów, ale jest to projekt przemijający – stwierdził ostatnio dyrektor TVP 1, Jan Pawlicki, a potem uspokoił: – „Klan” zostaje. Bez nerwowych ruchów. Ramówkę planuje się z wyprzedzeniem. Dlatego musimy myśleć, co za rok czy dwa.

Trwa rewolucja na rynku seriali, na którą także TVP musi odpowiedzieć. Fani Lubiczów nie poddają się. Już zmobilizowali siły i założyli Komitet Obrony Klanu, który ma na celu zatrzymanie serialu w ramówce.

Wiosna emocji

Czy się uda? Czas pokaże. Na razie scenarzyści „Klanu” pracują nad tym, by nie zawieść swojej wiernej widowni. Niebawem kolejna tragedia zajrzy w oczy rodziny Lubiczów – Paweł odkryje, że ma... białaczkę!

MG

Świat Seriali

Zobacz również

  • Paweł dostanie od Bolka propozycję zainwestowania w wydobycie wód geotermalnych i stworzenie firmy „Lubicz Zdrój”. Wiga i Paweł po raz drugi staną na ślubnym kobiercu dopiero za kilka miesięcy. więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.