Reklama
 • Wtorek, 2 lipca 2013 (15:20)

  Daniel Olbrychski (68) rozpoczyna karierę polityczną! Jedna z partii zaoferowała mu miejsce na liście kandydatów do Parlamentu Europejskiego. Menadżerka i żona aktora, Krystyna Demska, zaprzecza na razie tym doniesieniom.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 28 czerwca 2013 (13:00)

  Dla Ewy Kuklińskiej (62) związek z aktorem (68) był bolesnym rozczarowaniem. Romans z żonatym wówczas Stockingerem trwał kilkanaście lat, ale na rozwód zdecydował się nie dla niej, lecz dla prawniczki Ewy.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (13:09)

  Sąsiad pyta uroczą pielęgniarkę, czy wybiera się wieczorem na koncert „Korbasa”. Grażynka tłumaczy, że musi zostać w domu, ponieważ oddała swój bilet Kasi. Arkadiusz również rezygnuje z wieczornego występu syna i proponuje jej kolację u siebie. Nastrojowa muzyka i erotyczne napięcie powodują, że ich namiętny taniec kończy się... w łóżku! Następnego dnia Arkadiusz odbiera telefon i nie może uwierzyć we własne szczęście. – Julka obudziła się ze śpiączki! W ośrodku spotyka się

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (13:09)

  odc. 2452: Ola zdradza Agnieszce, że Rafał nie może mieć dzieci. Bogdan daje Basi namiary na znajomego, który pomoże jej odzyskać Pedra. Eugeniusz uświadamia sobie, że wciąż kocha Małgosię. odc. 2453: Kamila umawia się na randkę z Norbertem. Julia jest zazdrosna o Elżbietę. Ostrzega ją, by trzymała się od Krzysztofa z daleka. odc. 2454: Inspekcja sanitarna odkrywa na osiedlu odpady z Elmedu. Feliks nawiązuje współpracę z przedstawicielem agencji reklamowej. odc. 2455: Błażej wraca ze Szkoc

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 26 czerwca 2013 (09:55)

  Grająca Gabrielę Wilczyńską w Klanie aktorka pojawiła się na IV Warszawskich Targach Książki. Laura Łącz (59) namawiała przybyłych na Stadion Narodowy miłośników słowa pisanego do zapoznania się z wydaną niedawno książką znanej dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej Być dzieckiem Legendy. Można w niej przeczytać m.in. opowieść o ojcu aktorki, wielkim aktorze Marianie Łączu. Tygodnik Rewia jest patronem medialnym tej publikacji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 25 czerwca 2013 (08:19)

  W tym tygodniu żegnamy się z bohaterami „Klanu” – spotkamy się z nimi ponownie dopiero po wakacjach. Ale zapewniamy, że finał sezonu będzie bardzo emocjonujący.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 czerwca 2013 (13:16)

  Agnieszka Kawiorska zostawiła rodzinny Sandomierz, by studiować aktorstwo w Krakowie. Dziś ma na koncie role teatralne, filmowe, serialowe i... otwiera się na wielki świat. Może na początek Londyn? Właśnie tam przeszła gruntowne szkolenie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 czerwca 2013 (13:10)

  Tomasz Bednarek, gwiazda „Klanu”, chętnie użycza swojego głosu postaciom z bajek.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 10 czerwca 2013 (15:02)

  Gwiazda Klanu, odkąd wyznała, że jest singielką, nie może opędzić się od adoratorów. – Nie spodziewałam się, że wystarczy powiedzieć w telewizji jedno zdanie, by dostawać setki propozycji od chłopaków – mówi Agnieszka Kaczorowska (21). – Zapewne tego jedynego spotkam nagle, ale to on będzie musiał się starać o mnie...

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 10 czerwca 2013 (13:53)

  Kiedy Nowik usłyszy, że jego córkę wybudzono ze śpiączki, Grażynka będzie się cieszyła razem z nim. Nie wie, że ukochany wkrótce się wyprowadzi.

  Czytaj więcej Komentarzy:0